Novinky

25.08.2021Novinky

Poistenie účtovníctva - čo je dôležité vedieť

pp_pre_skoly_foto_01_(1)

Účtovník je náročná profesia. Napriek tomu, že nie je žiadnym spôsobom regulovaná, môžete ju  vykonávať na základe registrácie voľnej živnosti. Na rozdiel od iných profesií (lekár, advokát, notár, geodet a podobne) poistenie zodpovednosti účtovníkov nie je zo zákona povinné.

09.08.2021Novinky

PORADCA PODNIKATEĽA – AKO VYBUDOVAŤ ZNAČKU, KTORÁ VYDRŽÍ DESAŤROČIA

pp_pre_skoly_foto_01_(1)

Juraj Málik je spoluzakladateľom a súčasným majiteľom firmy Poradca podnikateľa, v ktorej pôsobí už vyše 30 rokov. V podcaste sa spolu rozprávame o tom, ako je možné vybudovať stabilnú a prosperujúcu značku na našom trhu, ktorá funguje desaťročia. Okrem toho sa rozprávame aj na tému leadership, ku ktorej má Juraj veľmi blízko.

03.08.2021Novinky

Infografika: Čo pribudlo na epi.sk v roku 2020?

pp_pre_skoly_foto_01_(1)

Spolu v roku 2020 do obsahu EPI Právnych systémov pribudlo viac ako 57 150 dokumentov. Pozrite si krátky sumár nového obsahu, ktorý sa stal súčasťou EPI Právnych systémov počas uplynulého roka:

30.07.2021Novinky

UŽ 23. ročník ÚZ

pp_pre_skoly_foto_01_(1)

Nie všetky bestsellery 90. rokov prežili nástup digitálnych technológií. „Úzetká“ sú však stálicou v našej ponuke už viac ako 20 rokov. Úplné znenia zákonov – jeden z najstarších a najobľúbenejších produktov Poradcu podnikateľa – vydávame už viac ako 23 rokov.

16.07.2021Novinky

PP pre školy – pomáhame vyrásť novej generácii odborníkov

pp_pre_skoly_foto_01_(1)

„Investícia do vzdelania prináša najlepšie úroky“ - to tvrdí klasik a my mu pritakávame. Kvalita vedomostí otvára nové možnosti nielen študentovi, ale oblúkom sa vracia celej spoločnosti v potenciáli šikovných ľudí a v stúpajúcej krivke všeobecného rozvoja.

01.05.2018Novinky

Chcete podnikať v ČR alebo tam už máte pobočku?

daneprolidi0

Daneprolidi.cz je odborný systém pre dane a účtovníctvo v Českej republike. Ponúka spoľahlivé a aktuálne informácie na jednom mieste, dostupné 24 hodín denne kdekoľvek na svete. Všetky informácie sú prehľadne rozdelené do kategórií podľa druhu daní a typu informácií.

20.12.2014Novinky

Najprehľadávanejšie zákony v roku 2014

Naj zákony 2014 | Infografika

Pomaly sa končí ďalší kalendárny rok a Zákony pre ľudí sa tešia, že rok 2014 bol opäť úspešným rokom. Úspešným vďaka vám! Ďakujeme vám za množstvo podnetov a pozitívnych ohlasov (pár z nich vyberáme a publikujeme v tomto príspevku). Prijímame ich aj naďalej :) Tento rok ste zobrazili zákony v počte 6 miliónov krát, čo je o takmer 2 milióny viac ako v predošlom roku. Prinášame vám malú inforgrafiku a naším fanúšikom na facebooku aj drobnú súťaž.

28.08.2012Novinky

Konferencia "ŠPORT A PRÁVO"

Učená právnická spoločnosť

Dovoľte nám pozvať Vás na konferenciu s medzinárodnou účasťou „ŠPORT A PRÁVO“, ktorú organizuje Učená právnická spoločnosť, už 12. – 13. septembra 2012 v hoteli AquaCity, Poprad.

31.07.2012Novinky

Vaše poďakovania za našu prácu

Chválime Zákony pre ľudí

Veľmi pekne ďakujeme všetkým naším používateľom za pozitívne reakcie na náš projekt. O pár z nich sa s vami podelíme. Zároveň vám chceme pripomenúť, že aj vy nám môžete napísať prostredníctvom nášho formulára a navrhnúť prípadné vylepšenia Zákonov pre ľudí.

30.05.2012Novinky

Hľadanie z lišty prehliadača

Novinka


Vyhľadávate často na Zákony pre ľudí?

Potom určite privítate novú možnosť vyhľadávať rovno z adresného riadku Vášho prehliadača.

01.04.2012Novinky

Vyjadrite sa k nášmu portálu na www.porada.sk

schránka plná pošty

Milí naši návštevníci, v prípade potreby sa môžete k nášmu portálu vyjadriť aj cez portál www.porada.sk. Môžete nám prostredníctvom tohto portálu písať, ako sa Vám s našim portálom pracuje, čo by ste navrhovali zlepšiť, prípadne čo Vám nefungovalo. K doterajším vyjadreniam o nefunkčnosti cez IE, by sme sa chceli vyjadriť, že nemáme skúsenosť, že by nám cez tento prehliadač nefungoval portál, naopak testujeme ho na rôznych prehliadačoch a všade funguje..... viac v článku.

24.02.2012Novinky

Všetky zákony aj v tvojom mobile

Mobilné zákony

Všetky aktuálne znenia zákonov aj v tvojom mobile zdarma, bez registrácie s jednoduchým používaním. Stačí mobil s pripojením na internet a akýkoľvek zákon máte vždy vo vrecku.

    • aktuálne znenia predpisov so zapracovaním noviel bez pracného dohľadávania
    • predpisy sú publikované hneď po uverejnení v Zbierke zákonov SR
    • denná aktualizácia
    • znalostný vyhľadávač predpisov, s ktorým môžete pracovať rýchlo a efektívne
    • možnosť priameho zadania čísla paragrafu vybraného predpisu
    • história a súvislosti predpisov (ktoré predpisy sa nimi menia, rušia, dopĺňajú)