31.07.2012

Vaše poďakovania za našu prácu

Chválime Zákony pre ľudí

Veľmi pekne ďakujeme všetkým naším používateľom za pozitívne reakcie na náš projekt. O pár z nich sa s vami podelíme. Zároveň vám chceme pripomenúť, že aj vy nám môžete napísať prostredníctvom nášho formulára a navrhnúť prípadné vylepšenia Zákonov pre ľudí.


Dňa 26.júla 2012 nám napísala Tatiana:

Dobry den,

ja by som Vam len chcela podakovat za super pracu, co robite. Potrebujem skoro denne pracovat so slovenskymi a ceskymi zakonmi a Vase stranky su najlepsie a poskytuju najdolezitejsie informacie vo velmi prehladnej forme.

Este raz dakujem a prajem Vam vela uspechov.
S pozdravom Tatiana


Dňa 30. mája 2012 nám napísal Martin:

Dobry den,

v prvom rade dakujem za velmi uzitocny projekt zakonypreludi.sk, uz dlho som dufal ze sa objavi nieco lepsie ako predpotopne JASPI.

Mam jednu malu pripomienku: ~správa bola skrátená~

Zdravi Martin


Dňa 3. apríla 2012 a 5. mája nám napísal Valter:

Dobrý deň, som veľmi rád, že som sa dozvedel o tejto web stránke. Veľmi mi pomáha hlavne pri práci, ale aj súkromne. Musím pochváliť tvorcov stránky za prehladnosť a ľahkú orientáciu. Rád by som Vám dal ešte typ možno na vylepšenie. ~správa bola skrátená~

Ešte raz Vá želám veľa úspechov vo Vašej práci, som veľmi rád že takáto web stránka existuje, som s pozdravom,

Valter


Dňa 29. januára 2012 nám napísal anonym:

Skvelá práca !!! 
Ďakujem za seba a určite aj za ostatných za skvelý jednoduchý prístup k zákonom. Veľmi pekne, jednoducho a precízne spracované zákony. Oceňujem aj aktuálne novelizácie !
Vďaka a veľa úspechov želám.
 
MH

Spresnenie

Kategórie

História