Zákony pre ľudí Premium

 

Zákony pre ľudí Premium ponúkajú množstvo funkcií, ktoré vám umožnia pracovať s predpismi rýchlejšie, jednoduchšie a veľmi efektívne.  

 

Prehľad funkcií:


ikona_prelinkovanie_80x80  

Vzájomné prelinkovanie predpisov

Texty právnych predpisov obsahujú aktívne odkazy na iné predpisy alebo ich časti (§, ods., písm.). Tieto odkazy sú označené modrou farbou. Po kliknutí sa priamo otvorí znenie citovaného odkazu. Nemusíte každý paragraf či odsek, na ktorý predpis odkazuje, vyhľadávať, stačí naň kliknúť a zobrazí sa.

 
ikona_oblubene_80x80  

Obľúbené predpisy

Ak často pracujete s rovnakými predpismi, alebo ste vyhľadali predpis, ktorý chcete neskôr použiť, uložte si ich medzi obľúbené. Potom ich budete môcť otvoriť rýchlo a bez opätovného vyhľadávania. Môžete ich aj ľubovoľne organizovať: pridávaním nových prepisov, zmenou poradia alebo odstránením z výberu.

 
ikona_porovnavanie_80x80  

Porovnávanie časových verzií

S touto funkciou už nemusíte hľadať, budete hneď vidieť, čo sa v textoch predpisov menilo – červeným podfarbením a prečiarknutím sú označené vypustené, menené alebo dopĺňané texty a zeleným sú označené nové vložené texty. 

 
ikona_komentar_80x80  

Vlastné komentáre k predpisom

Ak si potrebujete k predpisu alebo vybranému ustanoveniu urobiť poznámku, nenechávajte myšlienky v hlave, ale napíšte ich priamo a jednoducho k textu predpisu. Komentované predpisy a prehľad vami komentovaných ustanovení potom uvidíte na jednom mieste. 

 
ikona_citacia_80x80  

Citačný asistent

Potrebujete citovať označenie ustanovenia či odseku aj s názvom predpisu vo Worde či e-mailovej správe? Už ich nemusíte prácne vypisovať. Táto jedinečná funkcia vás určite poteší. A nielen preto, že s jej pomocou môžete vytvárať aj aktívne odkazy na predpisy vo vašich vlastných dokumentoch.

 
ikona_obsah_80x80  

Obsah

Vyhnite sa zbytočnému rolovaniu, pomocou funkcie obsah predpisu môžete ešte rýchlejšie nájsť tú časť predpisu, ktorú práve potrebujete.

 
ikona_monitoring_80x80  

Monitoring Zbierky zákonov SR

Nemusíte sledovať, čo pribudlo v Zbierke zákonov, či ktoré predpisy už sú účinné. Priamo na váš e-mail zašleme informáciu  o nových predpisoch hneď v deň ich vyhlásenia. Prehľad predpisov, ktoré nadobudli účinnosť, ako aj prehľad nových konsolidovaných znení predpisov, ktoré nadobudli účinnosť, budete dostávať raz týždenne do e-mailovej schránky.


Funkcie získate prostredníctvom 2 jednoduchých krokov:


 1. REGISTRÁCIA

Prvým krokom je rýchla registrácia, môžete ju uskutočniť priamo tu:

 


 2. ZAKÚPENIE PRÍSTUPU

Na výber máte 2 možnosti:

Mesačný prístup – 18€ s DPH

Ročný prístup – akciová cena 180€ s DPH (ušetríte až 36€)

 

 

POZOR! Pre okamžité získanie verzie PREMIUM sa pri nákupe v e-shope PRIHLÁSTE

(zadajte MENO a HESLO , ktoré ste si zvolili pri registrácií). Pri platbe prostredníctvom TrustPay alebo TrustPay Card budú všetky funkcie na Vašom účte aktivované do 10 minút od zaplatenia.