Nariadenie vlády č. 258/1996 Z. z.Nariadenie vlády Slovenskej republiky, ktorým sa vydáva Zoznam obcí a vojenských obvodov tvoriacich jednotlivé okresy

Čiastka 86/1996
Platnosť od 24.08.1996
Účinnosť od 13.04.2002

258

NARIADENIE VLÁDY

Slovenskej republiky

z 13. augusta 1996,

ktorým sa vydáva Zoznam obcí a vojenských obvodov tvoriacich jednotlivé okresy

Vláda Slovenskej republiky podľa § 10 zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 221/1996 Z. z. o územnom a správnom usporiadaní Slovenskej republiky nariaďuje:


§ 1

Zoznam obcí a vojenských obvodov tvoriacich jednotlivé okresy je uvedený v prílohe tohto nariadenia.


§ 2

Toto nariadenie nadobúda účinnosť dňom vyhlásenia.


Vladimír Mečiar v. r.


Príloha nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 258/1996 Z. z.

ZOZNAM
obcí a vojenských obvodov tvoriacich jednotlivé okresy

BRATISLAVSKÝ KRAJ

B r a t i s l a v a – hlavné mesto Slovenskej republiky

1. Okres Bratislava I

Bratislava – mestská časť Staré Mesto

2. Okres Bratislava II

Bratislava – mestská časť Podunajské Biskupice

Bratislava – mestská časť Ružinov

Bratislava – mestská časť Vrakuňa

3. Okres Bratislava III

Bratislava – mestská časť Nové Mesto

Bratislava – mestská časť Rača

Bratislava – mestská časť Vajnory

4. Okres Bratislava IV

Bratislava – mestská časť Devín

Bratislava – mestská časť Devínska Nová Ves

Bratislava – mestská časť Dúbravka

Bratislava – mestská časť Karlova Ves

Bratislava – mestská časť Lamač

Bratislava – mestská časť Záhorská Bystrica

5. Okres Bratislava V

Bratislava – mestská časť Čunovo

Bratislava – mestská časť Jarovce

Bratislava – mestská časť Petržalka

Bratislava – mestská časť Rusovce

6. Okres Malacky

1. Malacky

2. Borinka

3. Gajary

4. Jablonové

5. Jakubov

6. Kostolište

7. Kuchyňa

8. Láb

9. Lozorno

10. Malé Leváre

11. Marianka

12. Pernek

13. Plavecké Podhradie

14. Plavecký Mikuláš

15. Plavecký Štvrtok

16. Rohožník

17. Sološnica

18. Studienka

19. Stupava

20. Suchohrad

21. Veľké Leváre

22. Vysoká pri Morave

23. Záhorie (vojenský obvod)

24. Záhorská Ves

25. Závod

26. Zohor

7. Okres Pezinok

1. Pezinok

2. Báhoň

3. Budmerice

4. Častá

5. Doľany

6. Dubová

7. Jablonec

8. Limbach

9. Modra

10. Píla

11. Slovenský Grob

12. Svätý Jur

13. Šenkvice

14. Štefanová

15. Viničné

16. Vinosady

17. Vištuk

8. Okres Senec

1. Senec

2. Bernolákovo

3. Blatné

4. Boldog

5. Čataj

6. Dunajská Lužná

7. Hamuliakovo

8. Hrubá Borša

9. Hrubý Šúr

10. Hurbanova Ves

11. Chorvátsky Grob

12. Igram

13. Ivanka pri Dunaji

14. Kalinkovo

15. Kaplna

16. Kostolná pri Dunaji

17. Kráľová pri Senci

18. Malinovo

19. Miloslavov

20. Most pri Bratislave

21. Nová Dedinka

22. Nový Svet

23. Reca

24. Rovinka

25. Tomášov

26. Tureň

27. Veľký Biel

28. Vlky

29. Zálesie

TRNAVSKÝ KRAJ

1. Okres Trnava

1. Trnava

2. Biely Kostol

3. Bíňovce

4. Bohdanovce nad Trnavou

5. Boleráz

6. Borová

7. Brestovany

8. Bučany

9. Buková

10. Cífer

11. Dechtice

12. Dlhá

13. Dobrá Voda

14. Dolná Krupá

15. Dolné Dubové

16. Dolné Lovčice

17. Dolné Orešany

18. Horná Krupá

19. Horné Dubové

20. Horné Orešany

21. Hrnčiarovce nad Parnou

22. Jaslovské Bohunice

23. Kátlovce

24. Košolná

25. Križovany nad Dudváhom

26. Lošonec

27. Majcichov

28. Malženice

29. Naháč

30. Opoj

31. Pavlice

32. Radošovce

33. Ružindol

34. Slovenská Nová Ves

35. Smolenice

36. Suchá nad Parnou

37. Šelpice

38. Špačince

39. Šúrovce

40. Trstín

41. Vlčkovce

42. Voderady

43. Zavar

44. Zeleneč

45. Zvončín

2. Okres Dunajská Streda

1. Dunajská Streda

2. Báč

3. Baka

4. Baloň

5. Bellova Ves

6. Blahová

7. Blatná na Ostrove

8. Bodíky

9. Boheľov

10. Čakany

11. Čenkovce

12. Čiližská Radvaň

13. Dobrohošť

14. Dolný Bar

15. Dolný Štál

16. Dunajský Klátov

17. Gabčíkovo

18. Holice

19. Horná Potôň

20. Horné Mýto

21. Horný Bar

22. Hubice

23. Hviezdoslavov

24. Jahodná

25. Janíky

26. Jurová

27. Kľúčovec

28. Kostolné Kračany

29. Kráľovičove Kračany

30. Kútniky

31. Kvetoslavov

32. Kyselica

33. Lehnice

34. Lúč na Ostrove

35. Macov

36. Mad

37. Malé Dvorníky

38. Medveďov

39. Mierovo

40. Michal na Ostrove

41. Ňárad

42. Nový Život

43. Ohrady

44. Okoč

45. Oľdza

46. Orechová Potôň

47. Padáň

48. Pataš

49. Potônske Lúky

50. Povoda

51. Rohovce

52. Sap

53. Šamorín

54. Štvrtok na Ostrove

55. Topoľníky

56. Trhová Hradská

57. Trnávka

58. Trstená na Ostrove

59. Veľká Paka

60. Veľké Blahovo

61. Veľké Dvorníky

62. Veľký Meder

63. Vieska

64. Vojka nad Dunajom

65. Vrakúň

66. Vydrany

67. Zlaté Klasy

3. Okres Galanta

1. Galanta

2. Abrahám

3. Čierna Voda

4. Čierny Brod

5. Dolná Streda

6. Dolné Saliby

7. Dolný Chotár

8. Gáň

9. Horné Saliby

10. Hoste

11. Jánovce

12. Jelka

13. Kajal

14. Košúty

15. Kráľov Brod

16. Malá Mača

17. Matúškovo

18. Mostová

19. Pata

20. Pusté Sady

21. Pusté Úľany

22. Sereď

23. Sládkovičovo

24. Šalgočka

25. Šintava

26. Šoporňa

27. Tomášikovo

28. Topoľnica

29. Trstice

30. Váhovce

31. Veľká Mača

32. Veľké Úľany

33. Veľký Grob

34. Vinohrady nad Váhom

35. Vozokany

36. Zemianske Sady

4. Okres Hlohovec

1. Hlohovec

2. Bojničky

3. Červeník

4. Dolné Otrokovce

5. Dolné Trhovište

6. Dolné Zelenice

7. Dvorníky

8. Horné Otrokovce

9. Horné Trhovište

10. Horné Zelenice

11. Jalšové

12. Kľačany

13. Koplotovce

14. Leopoldov

15. Madunice

16. Merašice

17. Pastuchov

18. Ratkovce

19. Sasinkovo

20. Siladice

21. Tekolďany

22. Tepličky

23. Trakovice

24. Žlkovce

5. Okres Piešťany

1. Piešťany

2. Banka

3. Bašovce

4. Borovce

5. Dolný Lopašov

6. Drahovce

7. Dubovany

8. Ducové

9. Hubina

10. Chtelnica

11. Kočín-Lančár

12. Krakovany

13. Moravany nad Váhom

14. Nižná

15. Ostrov

16. Pečeňady

17. Prašník

18. Rakovice

19. Ratnovce

20. Sokolovce

21. Šípkové

22. Šterusy

23. Trebatice

24. Veľké Kostoľany

25. Veľké Orvište

26. Veselé

27. Vrbové

6. Okres Senica

1. Senica

2. Bílkove Humence

3. Borský Mikuláš

4. Borský Svätý Jur

5. Cerová

6. Čáry

7. Častkov

8. Dojč

9. Hlboké

10. Hradište pod Vrátnom

11. Jablonica

12. Koválov

13. Kuklov

14. Kúty

15. Lakšárska Nová Ves

16. Moravský Svätý Ján

17. Osuské

18. Plavecký Peter

19. Podbranč

20. Prietrž

21. Prievaly

22. Rohov

23. Rovensko

24. Rybky

25. Sekule

26. Smolinské

27. Smrdáky

28. Sobotište

29. Šajdíkove Humence

30. Šaštín-Stráže

31. Štefanov

7. Okres Skalica

1. Skalica

2. Brodské

3. Dubovce

4. Gbely

5. Holíč

6. Chropov

7. Kátov

8. Kopčany

9. Koválovec

10. Letničie

11. Lopašov

12. Mokrý Háj

13. Oreské

14. Petrova Ves

15. Popudinské Močidľany

16. Prietržka

17. Radimov

18. Radošovce

19. Trnovec

20. Unín

21. Vrádište

TRENČIANSKY KRAJ

1. Okres Trenčín

1. Trenčín

2. Adamovské Kochanovce

3. Bobot

4. Dolná Poruba

5. Dolná Súča

6. Drietoma

7. Dubodiel

8. Horná Súča

9. Horňany

10. Horné Srnie

11. Hrabovka

12. Chocholná-Velčice

13. Ivanovce

14. Kostolná-Záriečie

15. Krivosúd-Bodovka

16. Melčice-Lieskové

17. Mníchova Lehota

18. Motešice

19. Nemšová

20. Neporadza

21. Omšenie

22. Opatovce

23. Petrova Lehota

24. Selec

25. Skalka nad Váhom

26. Soblahov

27. Svinná

28. Štvrtok

29. Trenčianska Teplá

30. Trenčianska Turná

31. Trenčianske Jastrabie

32. Trenčianske Mitice

33. Trenčianske Stankovce

34. Trenčianske Teplice

35. Veľká Hradná

36. Veľké Bierovce

37. Zamarovce

2. Okres Bánovce nad Bebravou

1. Bánovce nad Bebravou

2. Borčany

3. Brezolupy

4. Cimenná

5. Čierna Lehota

6. Dežerice

7. Dolné Naštice

8. Dubnička

9. Dvorec

10. Haláčovce

11. Horné Naštice

12. Chudá Lehota

13. Krásna Ves

14. Kšinná

15. Libichava

16. Ľutov

17. Malá Hradná

18. Malé Hoste

19. Miezgovce

20. Nedašovce

21. Omastiná

22. Otrhánky

23. Pečeňany

24. Podlužany

25. Pochabany

26. Pravotice

27. Prusy

28. Ruskovce

29. Rybany

30. Slatina nad Bebravou

31. Slatinka nad Bebravou

32. Šípkov

33. Šišov

34. Timoradza

35. Trebichava

36. Uhrovec

37. Uhrovské Podhradie

38. Veľké Držkovce

39. Veľké Hoste

40. Veľké Chlievany

41. Vysočany

42. Zlatníky

43. Žitná-Radiša

3. Okres Ilava

1. Ilava

2. Bohunice

3. Bolešov

4. Borčice

5. Červený Kameň

6. Dubnica nad Váhom

7. Dulov

8. Horná Poruba

9. Kameničany

10. Košeca

11. Košecké Podhradie

12. Krivoklát

13. Ladce

14. Mikušovce

15. Nová Dubnica

16. Pruské

17. Sedmerovec

18. Slavnica

19. Tuchyňa

20. Vršatské Podhradie

21. Zliechov

4. Okres Myjava

1. Myjava

2. Brestovec

3. Brezová pod Bradlom

4. Bukovec

5. Hrašné

6. Chvojnica

7. Jablonka

8. Kostolné

9. Košariská

10. Krajné

11. Podkylava

12. Polianka

13. Poriadie

14. Priepasné

15. Rudník

16. Stará Myjava

17. Vrbovce

5. Okres Nové Mesto nad Váhom

1. Nové Mesto nad Váhom

2. Beckov

3. Bošáca

4. Brunovce

5. Bzince pod Javorinou

6. Čachtice

7. Častkovce

8. Dolné Srnie

9. Haluzice

10. Horná Streda

11. Hôrka nad Váhom

12. Hrádok

13. Hrachovište

14. Kálnica

15. Kočovce

16. Lubina

17. Lúka

18. Modrová

19. Modrovka

20. Moravské Lieskové

21. Nová Bošáca

22. Nová Lehota

23. Nová Ves nad Váhom

24. Očkov

25. Pobedim

26. Podolie

27. Potvorice

28. Považany

29. Stará Lehota

30. Stará Turá

31. Trenčianske Bohuslavice

32. Vaďovce

33. Višňové

34. Zemianske Podhradie

6. Okres Partizánske

1. Partizánske

2. Bošany

3. Brodzany

4. Hradište

5. Chynorany

6. Ješkova Ves

7. Klátova Nová Ves

8. Kolačno

9. Krásno

10. Livina

11. Livinské Opatovce

12. Malé Kršteňany

13. Malé Uherce

14. Nadlice

15. Nedanovce

16. Ostratice

17. Pažiť

18. Skačany

19. Turčianky

20. Veľké Kršteňany

21. Veľké Uherce

22. Veľký Klíž

23. Žabokreky nad Nitrou

7. Okres Považská Bystrica

1. Považská Bystrica

2. Bodiná

3. Brvnište

4. Čelkova Lehota

5. Dolná Mariková

6. Dolný Lieskov

7. Domaniža

8. Ďurďové

9. Hatné

10. Horná Mariková

11. Horný Lieskov

12. Jasenica

13. Klieština

14. Kostolec

15. Malé Lednice

16. Papradno

17. Plevník-Drienové

18. Počarová

19. Podskalie

20. Prečín

21. Pružina

22. Sádočné

23. Slopná

24. Stupné

25. Sverepec

26. Udiča

27. Vrchteplá

28. Záskalie

8. Okres Prievidza

1. Prievidza

2. Bojnice

3. Bystričany

4. Cigeľ

5. Čavoj

6. Čereňany

7. Diviacka Nová Ves

8. Diviaky nad Nitricou

9. Dlžín

10. Dolné Vestenice

11. Handlová

12. Horná Ves

13. Horné Vestenice

14. Chrenovec-Brusno

15. Chvojnica

16. Jalovec

17. Kamenec pod Vtáčnikom

18. Kanianka

19. Kľačno

20. Kocurany

21. Kostolná Ves

22. Koš

23. Lazany

24. Lehota pod Vtáčnikom

25. Liešťany

26. Lipník

27. Malá Čausa

28. Malinová

29. Nedožery-Brezany

30. Nevidzany

31. Nitrianske Pravno

32. Nitrianske Rudno

33. Nitrianske Sučany

34. Nitrica

35. Nováky

36. Opatovce nad Nitrou

37. Oslany

38. Podhradie

39. Poluvsie

40. Poruba

41. Pravenec

42. Radobica

43. Ráztočno

44. Rudnianska Lehota

45. Sebedražie

46. Seč

47. Šútovce

48. Temeš

49. Tužina

50. Valaská Belá

51. Veľká Čausa

52. Zemianske Kostoľany

9. Okres Púchov

1. Púchov

2. Beluša

3. Dohňany

4. Dolná Breznica

5. Dolné Kočkovce

6. Horná Breznica

7. Horovce

8. Kvašov

9. Lazy pod Makytou

10. Lednica

11. Lednické Rovne

12. Lúky

13. Lysá pod Makytou

14. Mestečko

15. Mojtín

16. Nimnica

17. Streženice

18. Visolaje

19. Vydrná

20. Záriečie

21. Zubák

NITRIANSKY KRAJ

1. Okres Nitra

1. Nitra

2. Alekšince

3. Báb

4. Babindol

5. Bádice

6. Branč

7. Cabaj-Čápor

8. Čab

9. Čakajovce

10. Čechynce

11. Čeľadice

12. Čifáre

13. Dolné Lefantovce

14. Dolné Obdokovce

15. Golianovo

16. Horné Lefantovce

17. Hosťová

18. Hruboňovo

19. Ivanka pri Nitre

20. Jarok

21. Jelenec

22. Jelšovce

23. Kapince

24. Klasov

25. Kolíňany

26. Lehota

27. Lúčnica nad Žitavou

28. Ľudovítová

29. Lukáčovce

30. Lužianky

31. Malé Chyndice

32. Malé Zálužie

33. Malý Cetín

34. Malý Lapáš

35. Melek

36. Mojmírovce

37. Nitrianske Hrnčiarovce

38. Nová Ves nad Žitavou

39. Nové Sady

40. Paňa

41. Podhorany

42. Pohranice

43. Poľný Kesov

44. Rišňovce

45. Rumanová

46. Svätoplukovo

47. Štefanovičová

48. Štitáre

49. Šurianky

50. Tajná

51. Telince

52. Veľká Dolina

53. Veľké Chyndice

54. Veľké Zálužie

55. Veľký Cetín

56. Veľký Lapáš

57. Vinodol

58. Vráble

59. Výčapy-Opatovce

60. Zbehy

61. Žirany

62. Žitavce

2. Okres Komárno

1. Komárno

2. Bajč

3. Bátorove Kosihy

4. Bodza

5. Bodzianske Lúky

6. Brestovec

7. Búč

8. Čalovec

9. Číčov

10. Dedina Mládeže

11. Dulovce

12. Holiare

13. Hurbanovo

14. Chotín

15. Imeľ

16. Iža

17. Kameničná

18. Klížska Nemá

19. Kolárovo

20. Kravany nad Dunajom

21. Lipové

22. Marcelová

23. Martovce

24. Moča

25. Modrany

26. Mudroňovo

27. Nesvady

28. Okoličná na Ostrove

29. Patince

30. Pribeta

31. Radvaň nad Dunajom

32. Sokolce

33. Svätý Peter

34. Šrobárová

35. Tôň

36. Trávnik

37. Veľké Kosihy

38. Virt

39. Vrbová nad Váhom

40. Zemianska Olča

41. Zlatná na Ostrove

3. Okres Levice

1. Levice

2. Bajka

3. Bátovce

4. Beša

5. Bielovce

6. Bohunice

7. Bory

8. Brhlovce

9. Čajkov

10. Čaka

11. Čata

12. Demandice

13. Devičany

14. Dolná Seč

15. Dolné Semerovce

16. Dolný Pial

17. Domadice

18. Drženice

19. Farná

20. Hokovce

21. Hontianska Vrbica

22. Hontianske Trsťany

23. Horná Seč

24. Horné Semerovce

25. Horné Turovce

26. Horný Pial

27. Hrkovce

28. Hronovce

29. Hronské Kľačany

30. Hronské Kosihy

31. Iňa

32. Ipeľské Úľany

33. Ipeľský Sokolec

34. Jabloňovce

35. Jesenské

36. Jur nad Hronom

37. Kalná nad Hronom

38. Keť

39. Kozárovce

40. Krškany

41. Kubáňovo

42. Kukučínov

43. Kuraľany

44. Lok

45. Lontov

46. Lula

47. Málaš

48. Malé Kozmálovce

49. Malé Ludince

50. Mýtne Ludany

51. Nová Dedina

52. Nový Tekov

53. Nýrovce

54. Ondrejovce

55. Pastovce

56. Pečenice

57. Plášťovce

58. Plavé Vozokany

59. Podlužany

60. Pohronský Ruskov

61. Pukanec

62. Rybník

63. Santovka

64. Sazdice

65. Sikenica

66. Slatina

67. Starý Hrádok

68. Starý Tekov

69. Šahy

70. Šalov

71. Šarovce

72. Tehla

73. Tekovské Lužany

74. Tekovský Hrádok

75. Tlmače

76. Tupá

77. Turá

78. Uhliská

79. Veľké Kozmálovce

80. Veľké Ludince

81. Veľké Turovce

82. Veľký Ďur

83. Vyškovce nad Ipľom

84. Vyšné nad Hronom

85. Zalaba

86. Zbrojníky

87. Želiezovce

88. Žemberovce

89. Žemliare

4. Okres Nové Zámky

1. Nové Zámky

2. Andovce

3. Bajtava

4. Bánov

5. Bardoňovo

6. Belá

7. Bešeňov

8. Bíňa

9. Branovo

10. Bruty

11. Čechy

12. Černík

13. Dedinka

14. Dolný Ohaj

15. Dubník

16. Dvory nad Žitavou

17. Gbelce

18. Hul

19. Chľaba

20. Jasová

21. Jatov

22. Kamenica nad Hronom

23. Kamenín

24. Kamenný Most

25. Kmeťovo

26. Kolta

27. Komjatice

28. Komoča

29. Leľa

30. Lipová

31. Ľubá

32. Malá nad Hronom

33. Malé Kosihy

34. Maňa

35. Michal nad Žitavou

36. Mojzesovo

37. Mužla

38. Nána

39. Nová Vieska

40. Obid

41. Palárikovo

42. Pavlová

43. Podhájska

44. Pozba

45. Radava

46. Rastislavice

47. Rúbaň

48. Salka

49. Semerovo

50. Sikenička

51. Strekov

52. Svodín

53. Šarkan

54. Štúrovo

55. Šurany

56. Trávnica

57. Tvrdošovce

58. Úľany nad Žitavou

59. Veľké Lovce

60. Veľký Kýr

61. Vlkas

62. Zemné

5. Okres Šaľa

1. Šaľa

2. Diakovce

3. Dlhá nad Váhom

4. Hájske

5. Horná Kráľová

6. Kráľová nad Váhom

7. Močenok

8. Neded

9. Selice

10. Tešedíkovo

11. Trnovec nad Váhom

12. Vlčany

13. Žihárec

6. Okres Topoľčany

1. Topoľčany

2. Ardanovce

3. Belince

4. Biskupová

5. Blesovce

6. Bojná

7. Čeľadince

8. Čermany

9. Dvorany nad Nitrou

10. Hajná Nová Ves

11. Horné Chlebany

12. Horné Obdokovce

13. Horné Štitáre

14. Hrušovany

15. Chrabrany

16. Jacovce

17. Kamanová

18. Koniarovce

19. Kovarce

20. Krnča

21. Krtovce

22. Krušovce

23. Kuzmice

24. Lipovník

25. Ludanice

26. Lužany

27. Malé Ripňany

28. Nemčice

29. Nemečky

30. Nitrianska Blatnica

31. Nitrianska Streda

32. Norovce

33. Oponice

34. Orešany

35. Podhradie

36. Prašice

37. Práznovce

38. Preseľany

39. Radošina

40. Rajčany

41. Solčany

42. Solčianky

43. Súlovce

44. Svrbice

45. Šalgovce

46. Tesáre

47. Tovarníky

48. Tvrdomestice

49. Urmince

50. Veľké Dvorany

51. Veľké Ripňany

52. Velušovce

53. Vozokany

54. Závada

7. Okres Zlaté Moravce

1. Zlaté Moravce

2. Beladice

3. Čaradice

4. Červený Hrádok

5. Čierne Kľačany

6. Hostie

7. Hosťovce

8. Choča

9. Jedľové Kostoľany

10. Kostoľany pod Tribečom

11. Ladice

12. Lovce

13. Machulince

14. Malé Vozokany

15. Mankovce

16. Martin nad Žitavou

17. Nemčiňany

18. Neverice

19. Nevidzany

20. Obyce

21. Skýcov

22. Sľažany

23. Slepčany

24. Tekovské Nemce

25. Tesárske Mlyňany

26. Topoľčianky

27. Velčice

28. Veľké Vozokany

29. Vieska nad Žitavou

30. Volkovce

31. Zlatno

32. Žikava

33. Žitavany

ŽILINSKÝ KRAJ

1. Okres Žilina

1. Žilina

2. Belá

3. Bitarová

4. Brezany

5. Čičmany

6. Divina

7. Divinka

8. Dlhé Pole

9. Dolná Tižina

10. Dolný Hričov

11. Ďurčiná

12. Fačkov

13. Gbeľany

14. Horný Hričov

15. Hôrky

16. Hričovské Podhradie

17. Jasenové

18. Kamenná Poruba

19. Kľače

20. Konská

21. Kotrčiná Lúčka

22. Krasňany

23. Kunerad

24. Lietava

25. Lietavská Lúčka

26. Lietavská Svinná-Babkov

27. Lutiše

28. Lysica

29. Malá Čierna

30. Mojš

31. Nededza

32. Nezbudská Lúčka

33. Ovčiarsko

34. Paština Závada

35. Podhorie

36. Porúbka

37. Rajec

38. Rajecká Lesná

39. Rajecké Teplice

40. Rosina

41. Stráňavy

42. Stránske

43. Stráža

44. Strečno

45. Svederník

46. Šuja

47. Teplička nad Váhom

48. Terchová

49. Turie

50. Varín

51. Veľká Čierna

52. Višňové

53. Zbyňov

2. Okres Bytča

1. Bytča

2. Hlboké nad Váhom

3. Hvozdnica

4. Jablonové

5. Kolárovice

6. Kotešová

7. Maršová-Rašov

8. Petrovice

9. Predmier

10. Súľov-Hradná

11. Štiavnik

12. Veľké Rovné

3. Okres Čadca

1. Čadca

2. Čierne

3. Dlhá nad Kysucou

4. Dunajov

5. Klokočov

6. Klubina

7. Korňa

8. Krásno nad Kysucou

9. Makov

10. Nová Bystrica

11. Olešná

12. Oščadnica

13. Podvysoká

14. Radôstka

15. Raková

16. Skalité

17. Stará Bystrica

18. Staškov

19. Svrčinovec

20. Turzovka

21. Vysoká nad Kysucou

22. Zákopčie

23. Zborov nad Bystricou

4. Okres Dolný Kubín

1. Dolný Kubín

2. Bziny

3. Dlhá nad Oravou

4. Horná Lehota

5. Chlebnice

6. Istebné

7. Jasenová

8. Kraľovany

9. Krivá

10. Leštiny

11. Malatiná

12. Medzibrodie nad Oravou

13. Oravská Poruba

14. Oravský Podzámok

15. Osádka

16. Párnica

17. Pokryváč

18. Pribiš

19. Pucov

20. Sedliacka Dubová

21. Veličná

22. Vyšný Kubín

23. Zázrivá

24. Žaškov

5. Okres Kysucké Nové Mesto

1. Kysucké Nové Mesto

2. Dolný Vadičov

3. Horný Vadičov

4. Kysucký Lieskovec

5. Lodno

6. Lopušné Pažite

7. Nesluša

8. Ochodnica

9. Povina

10. Radoľa

11. Rudina

12. Rudinka

13. Rudinská

14. Snežnica

6. Okres Liptovský Mikuláš

1. Liptovský Mikuláš

2. Beňadiková

3. Bobrovček

4. Bobrovec

5. Bobrovník

6. Bukovina

7. Demänovská Dolina

8. Dúbrava

9. Galovany

10. Gôtovany

11. Huty

12. Hybe

13. Ižipovce

14. Jakubovany

15. Jalovec

16. Jamník

17. Konská

18. Kráľova Lehota

19. Kvačany

20. Lazisko

21. Liptovská Anna

22. Liptovská Kokava

23. Liptovská Porúbka

24. Liptovská Sielnica

25. Liptovské Beharovce

26. Liptovské Kľačany

27. Liptovské Matiašovce

28. Liptovský Hrádok

29. Liptovský Ján

30. Liptovský Ondrej

31. Liptovský Peter

32. Liptovský Trnovec

33. Ľubeľa

34. Malatíny

35. Malé Borové

36. Malužiná

37. Nižná Boca

38. Partizánska Ľupča

39. Pavčina Lehota

40. Pavlova Ves

41. Podtureň

42. Pribylina

43. Prosiek

44. Smrečany

45. Svätý Kríž

46. Trstené

47. Uhorská Ves

48. Vavrišovo

49. Važec

50. Veľké Borové

51. Veterná Poruba

52. Vlachy

53. Východná

54. Vyšná Boca

55. Závažná Poruba

56. Žiar

7. Okres Martin

1. Martin

2. Belá-Dulice

3. Benice

4. Blatnica

5. Bystrička

6. Ďanová

7. Diaková

8. Dolný Kalník

9. Dražkovce

10. Folkušová

11. Horný Kalník

12. Karlová

13. Kláštor pod Znievom

14. Košťany nad Turcom

15. Krpeľany

16. Laskár

17. Ležiachov

18. Lipovec

19. Necpaly

20. Nolčovo

21. Podhradie

22. Príbovce

23. Rakovo

24. Ratkovo

25. Sklabiňa

26. Sklabinský Podzámok

27. Slovany

28. Socovce

29. Sučany

30. Šútovo

31. Trebostovo

32. Trnovo

33. Turany

34. Turčianska Štiavnička

35. Turčianske Jaseno

36. Turčianske Kľačany

37. Turčiansky Ďur

38. Turčiansky Peter

39. Valča

40. Vrícko

41. Vrútky

42. Záborie

43. Žabokreky

8. Okres Námestovo

1. Námestovo

2. Babín

3. Beňadovo

4. Bobrov

5. Breza

6. Hruštín

7. Klin

8. Krušetnica

9. Lokca

10. Lomná

11. Mútne

12. Novoť

13. Oravská Jasenica

14. Oravská Lesná

15. Oravská Polhora

16. Oravské Veselé

17. Rabča

18. Rabčice

19. Sihelné

20. Ťapešovo

21. Vasiľov

22. Vavrečka

23. Zákamenné

24. Zubrohlava

9. Okres Ružomberok

1. Ružomberok

2. Bešeňová

3. Hubová

4. Ivachnová

5. Kalameny

6. Komjatná

7. Likavka

8. Liptovská Lúžna

9. Liptovská Osada

10. Liptovská Štiavnica

11. Liptovská Teplá

12. Liptovské Revúce

13. Liptovské Sliače

14. Liptovský Michal

15. Lisková

16. Ľubochňa

17. Lúčky

18. Ludrová

19. Martinček

20. Potok

21. Stankovany

22. Štiavnička

23. Švošov

24. Turík

25. Valaská Dubová

10. Okres Turčianske Teplice

1. Turčianske Teplice

2. Abramová

3. Blažovce

4. Bodorová

5. Borcová

6. Brieštie

7. Budiš

8. Čremošné

9. Dubové

10. Háj

11. Horná Štubňa

12. Ivančiná

13. Jasenovo

14. Jazernica

15. Kaľamenová

16. Liešno

17. Malý Čepčín

18. Moškovec

19. Mošovce

20. Ondrašová

21. Rakša

22. Rudno

23. Sklené

24. Slovenské Pravno

25. Turček

26. Veľký Čepčín

11. Okres Tvrdošín

1. Tvrdošín

2. Brezovica

3. Čimhová

4. Habovka

5. Hladovka

6. Liesek

7. Nižná

8. Oravský Biely Potok

9. Podbiel

10. Suchá Hora

11. Štefanov nad Oravou

12. Trstená

13. Vitanová

14. Zábiedovo

15. Zuberec

BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

1. Okres Banská Bystrica

1. Banská Bystrica

2. Badín

3. Baláže

4. Brusno

5. Čerín

6. Dolná Mičiná

7. Dolný Harmanec

8. Donovaly

9. Dúbravica

10. Harmanec

11. Hiadeľ

12. Horná Mičiná

13. Horné Pršany

14. Hrochoť

15. Hronsek

16. Kordíky

17. Králiky

18. Kynceľová

19. Ľubietová

20. Lučatín

21. Malachov

22. Medzibrod

23. Moštenica

24. Motyčky

25. Môlča

26. Nemce

27. Oravce

28. Podkonice

29. Pohronský Bukovec

30. Poniky

31. Povrazník

32. Priechod

33. Riečka

34. Sebedín-Bečov

35. Selce

36. Slovenská Ľupča

37. Staré Hory

38. Strelníky

39. Špania Dolina

40. Tajov

41. Turecká

42. Vlkanová

2. Okres Banská Štiavnica

1. Banská Štiavnica

2. Baďan

3. Banská Belá

4. Banský Studenec

5. Beluj

6. Dekýš

7. Ilija

8. Kozelník

9. Močiar

10. Počúvadlo

11. Podhorie

12. Prenčov

13. Svätý Anton

14. Štiavnické Bane

15. Vysoká

3. Okres Brezno

1. Brezno

2. Bacúch

3. Beňuš

4. Braväcovo

5. Bystrá

6. Čierny Balog

7. Dolná Lehota

8. Drábsko

9. Heľpa

10. Horná Lehota

11. Hronec

12. Jarabá

13. Jasenie

14. Lom nad Rimavicou

15. Michalová

16. Mýto pod Ďumbierom

17. Nemecká

18. Osrblie

19. Podbrezová

20. Pohorelá

21. Pohronská Polhora

22. Polomka

23. Predajná

24. Ráztoka

25. Sihla

26. Šumiac

27. Telgárt

28. Valaská

29. Vaľkovňa

30. Závadka nad Hronom

4. Okres Detva

1. Detva

2. Detvianska Huta

3. Dúbravy

4. Horný Tisovník

5. Hriňová

6. Klokoč

7. Korytárky

8. Kriváň

9. Látky

10. Podkriváň

11. Slatinské Lazy

12. Stará Huta

13. Stožok

14. Vígľaš

15. Vígľašská Huta-Kalinka

5. Okres Krupina

1. Krupina

2. Bzovík

3. Cerovo

4. Čabradský Vrbovok

5. Čekovce

6. Devičie

7. Dolné Mladonice

8. Dolný Badín

9. Domaníky

10. Drážovce

11. Drienovo

12. Dudince

13. Hontianske Moravce

14. Hontianske Nemce

15. Hontianske Tesáre

16. Horné Mladonice

17. Horný Badín

18. Jalšovík

19. Kozí Vrbovok

20. Kráľovce-Krnišov

21. Lackov

22. Ladzany

23. Lišov

24. Litava

25. Medovarce

26. Rykynčice

27. Sebechleby

28. Selce

29. Senohrad

30. Sudince

31. Súdovce

32. Terany

33. Trpín

34. Uňatín

35. Zemiansky Vrbovok

36. Žibritov

6. Okres Lučenec

1. Lučenec

2. Ábelová

3. Belina

4. Biskupice

5. Boľkovce

6. Budiná

7. Bulhary

8. Buzitka

9. Čakanovce

10. Čamovce

11. Divín

12. Dobroč

13. Fiľakovo

14. Fiľakovské Kováče

15. Gregorova Vieska

16. Halič

17. Holiša

18. Jelšovec

19. Kalonda

20. Kotmanová

21. Lehôtka

22. Lentvora

23. Lipovany

24. Lovinobaňa

25. Ľuboreč

26. Lupoč

27. Mašková

28. Mikušovce

29. Mučín

30. Mýtna

31. Nitra nad Ipľom

32. Nové Hony

33. Panické Dravce

34. Pinciná

35. Píla

36. Pleš

37. Podrečany

38. Polichno

39. Praha

40. Prša

41. Radzovce

42. Rapovce

43. Ratka

44. Ružiná

45. Stará Halič

46. Šávoľ

47. Šiatorská Bukovinka

48. Šíd

49. Šurice

50. Točnica

51. Tomášovce

52. Trebeľovce

53. Trenč

54. Tuhár

55. Veľká nad Ipľom

56. Veľké Dravce

57. Vidiná

7. Okres Poltár

1. Poltár

2. Breznička

3. Cinobaňa

4. České Brezovo

5. Ďubákovo

6. Hradište

7. Hrnčiarska Ves

8. Hrnčiarske Zalužany

9. Kalinovo

10. Kokava nad Rimavicou

11. Krná

12. Málinec

13. Mládzovo

14. Ozdín

15. Rovňany

16. Selce

17. Sušany

18. Šoltýska

19. Uhorské

20. Utekáč

21. Veľká Ves

22. Zlatno

8. Okres Revúca

1. Revúca

2. Držkovce

3. Gemer

4. Gemerská Ves

5. Gemerské Teplice

6. Gemerský Sad

7. Hrlica

8. Hucín

9. Chvalová

10. Chyžné

11. Jelšava

12. Kameňany

13. Leváre

14. Levkuška

15. Licince

16. Lubeník

17. Magnezitovce

18. Mokrá Lúka

19. Muráň

20. Muránska Dlhá Lúka

21. Muránska Huta

22. Muránska Lehota

23. Muránska Zdychava

24. Nandraž

25. Otročok

26. Ploské

27. Polina

28. Prihradzany

29. Rákoš

30. Rašice

31. Ratková

32. Ratkovské Bystré

33. Revúcka Lehota

34. Rybník

35. Sása

36. Sirk

37. Skerešovo

38. Šivetice

39. Tornaľa

40. Turčok

41. Višňové

42. Žiar

9. Okres Rimavská Sobota

1. Rimavská Sobota

2. Abovce

3. Babinec

4. Barca

5. Bátka

6. Belín

7. Blhovce

8. Bottovo

9. Budikovany

10. Cakov

11. Čerenčany

12. Čierny Potok

13. Číž

14. Dolné Zahorany

15. Dražice

16. Drienčany

17. Drňa

18. Dubno

19. Dubovec

20. Dulovo

21. Figa

22. Gemerček

23. Gemerské Dechtáre

24. Gemerské Michalovce

25. Gemerský Jablonec

26. Gortva

27. Hajnáčka

28. Hnúšťa

29. Hodejov

30. Hodejovec

31. Horné Zahorany

32. Hostice

33. Hostišovce

34. Hrachovo

35. Hrušovo

36. Hubovo

37. Husiná

38. Chanava

39. Chrámec

40. Ivanice

41. Janice

42. Jesenské

43. Jestice

44. Kaloša

45. Kesovce

46. Klenovec

47. Kociha

48. Konrádovce

49. Kráľ

50. Kraskovo

51. Krokava

52. Kružno

53. Kyjatice

54. Lehota nad Rimavicou

55. Lenartovce

56. Lenka

57. Lipovec

58. Lukovištia

59. Martinová

60. Neporadza

61. Nižný Skálnik

62. Nová Bašta

63. Orávka

64. Ožďany

65. Padarovce

66. Pavlovce

67. Petrovce

68. Poproč

69. Potok

70. Radnovce

71. Rakytník

72. Ratkovská Lehota

73. Ratkovská Suchá

74. Riečka

75. Rimavská Baňa

76. Rimavská Seč

77. Rimavské Brezovo

78. Rimavské Janovce

79. Rimavské Zalužany

80. Rovné

81. Rumince

82. Slizké

83. Stará Bašta

84. Stránska

85. Studená

86. Sútor

87. Šimonovce

88. Širkovce

89. Španie Pole

90. Štrkovec

91. Tachty

92. Teplý Vrch

93. Tisovec

94. Tomášovce

95. Uzovská Panica

96. Valice

97. Včelince

98. Večelkov

99. Veľké Teriakovce

100. Veľký Blh

101. Vieska nad Blhom

102. Vlkyňa

103. Vyšné Valice

104. Vyšný Skálnik

105. Zádor

106. Zacharovce

107. Žíp

10. Okres Veľký Krtíš

1. Veľký Krtíš

2. Balog nad Ipľom

3. Bátorová

4. Brusník

5. Bušince

6. Čebovce

7. Čeláre

8. Čelovce

9. Červeňany

10. Dačov Lom

11. Dolinka

12. Dolná Strehová

13. Dolné Plachtince

14. Dolné Strháre

15. Ďurkovce

16. Glabušovce

17. Horná Strehová

18. Horné Plachtince

19. Horné Strháre

20. Hrušov

21. Chrastince

22. Chrťany

23. Ipeľské Predmostie

24. Kamenné Kosihy

25. Kiarov

26. Kleňany

27. Koláre

28. Kosihovce

29. Kosihy nad Ipľom

30. Kováčovce

31. Lesenice

32. Ľuboriečka

33. Malá Čalomija

34. Malé Straciny

35. Malé Zlievce

36. Malý Krtíš

37. Modrý Kameň

38. Muľa

39. Nenince

40. Nová Ves

41. Obeckov

42. Olováry

43. Opatovská Nová Ves

44. Opava

45. Pôtor

46. Pravica

47. Príbelce

48. Sečianky

49. Seľany

50. Senné

51. Sklabiná

52. Slovenské Ďarmoty

53. Slovenské Kľačany

54. Stredné Plachtince

55. Sucháň

56. Suché Brezovo

57. Širákov

58. Šuľa

59. Trebušovce

60. Veľká Čalomija

61. Veľká Ves nad Ipľom

62. Veľké Straciny

63. Veľké Zlievce

64. Veľký Lom

65. Vieska

66. Vinica

67. Vrbovka

68. Záhorce

69. Závada

70. Zombor

71. Želovce

11. Okres Zvolen

1. Zvolen

2. Babiná

3. Bacúrov

4. Breziny

5. Budča

6. Bzovská Lehôtka

7. Dobrá Niva

8. Dubové

9. Hronská Breznica

10. Kováčová

11. Lešť (vojenský obvod)

12. Lieskovec

13. Lukavica

14. Michalková

15. Očová

16. Ostrá Lúka

17. Pliešovce

18. Podzámčok

19. Sása

20. Sielnica

21. Sliač

22. Tŕnie

23. Turová

24. Veľká Lúka

25. Zvolenská Slatina

26. Železná Breznica

12. Okres Žarnovica

1. Žarnovica

2. Brehy

3. Hodruša-Hámre

4. Horné Hámre

5. Hrabičov

6. Hronský Beňadik

7. Kľak

8. Malá Lehota

9. Nová Baňa

10. Orovnica

11. Ostrý Grúň

12. Píla

13. Rudno nad Hronom

14. Tekovská Breznica

15. Veľká Lehota

16. Veľké Pole

17. Voznica

18. Župkov

13. Okres Žiar nad Hronom

1. Žiar nad Hronom

2. Bartošova Lehôtka

3. Bzenica

4. Dolná Trnávka

5. Dolná Ves

6. Dolná Ždaňa

7. Hliník nad Hronom

8. Horná Ves

9. Horná Ždaňa

10. Hronská Dúbrava

11. Ihráč

12. Janova Lehota

13. Jastrabá

14. Kopernica

15. Kosorín

16. Krahule

17. Kremnica

18. Kremnické Bane

19. Kunešov

20. Ladomerská Vieska

21. Lehôtka pod Brehmi

22. Lovča

23. Lovčica-Trubín

24. Lúčky

25. Lutila

26. Nevoľné

27. Pitelová

28. Prestavlky

29. Prochot

30. Repište

31. Sklené Teplice

32. Slaská

33. Stará Kremnička

34. Trnavá Hora

35. Vyhne

PREŠOVSKÝ KRAJ

1. Okres Prešov

1. Prešov

2. Abranovce

3. Bajerov

4. Bertotovce

5. Brestov

6. Bretejovce

7. Brežany

8. Bzenov

9. Čelovce

10. Červenica

11. Demjata

12. Drienov

13. Drienovská Nová Ves

14. Dulova Ves

15. Fintice

16. Fričovce

17. Fulianka

18. Geraltov

19. Gregorovce

20. Haniska

21. Hendrichovce

22. Hermanovce

23. Hrabkov

24. Chmeľov

25. Chmeľovec

26. Chmiňany

27. Chminianska Nová Ves

28. Chminianske Jakubovany

29. Janov

30. Janovík

31. Kapušany

32. Kendice

33. Klenov

34. Kojatice

35. Kokošovce

36. Krížovany

37. Kvačany

38. Lada

39. Lažany

40. Lemešany

41. Lesíček

42. Ličartovce

43. Lipníky

44. Lipovce

45. Ľubotice

46. Ľubovec

47. Lúčina

48. Malý Slivník

49. Malý Šariš

50. Medzany

51. Miklušovce

52. Mirkovce

53. Mošurov

54. Nemcovce

55. Okružná

56. Ondrašovce

57. Ovčie

58. Petrovany

59. Podhorany

60. Podhradík

61. Proč

62. Pušovce

63. Radatice

64. Rokycany

65. Ruská Nová Ves

66. Sedlice

67. Seniakovce

68. Suchá Dolina

69. Svinia

70. Šarišská Poruba

71. Šarišská Trstená

72. Šarišské Bohdanovce

73. Šindliar

74. Široké

75. Štefanovce

76. Teriakovce

77. Terňa

78. Trnkov

79. Tuhrina

80. Tulčík

81. Varhaňovce

82. Veľký Slivník

83. Veľký Šariš

84. Víťaz

85. Vyšná Šebastová

86. Záborské

87. Záhradné

88. Zlatá Baňa

89. Žehňa

90. Žipov

91. Župčany

2. Okres Bardejov

1. Bardejov

2. Abrahámovce

3. Andrejová

4. Bartošovce

5. Becherov

6. Beloveža

7. Bogliarka

8. Brezov

9. Brezovka

10. Buclovany

11. Cigeľka

12. Dubinné

13. Frička

14. Fričkovce

15. Gaboltov

16. Gerlachov

17. Hankovce

18. Harhaj

19. Hažlín

20. Hertník

21. Hervartov

22. Hrabovec

23. Hrabské

24. Hutka

25. Chmeľová

26. Janovce

27. Jedlinka

28. Kľušov

29. Kobyly

30. Kochanovce

31. Komárov

32. Koprivnica

33. Kožany

34. Krivé

35. Kríže

36. Kružlov

37. Kučín

38. Kurima

39. Kurov

40. Lascov

41. Lenartov

42. Lipová

43. Livov

44. Livovská Huta

45. Lopúchov

46. Lukavica

47. Lukov

48. Malcov

49. Marhaň

50. Mikulášová

51. Mokroluh

52. Nemcovce

53. Nižná Polianka

54. Nižná Voľa

55. Nižný Tvarožec

56. Oľšavce

57. Ondavka

58. Ortuťová

59. Osikov

60. Petrová

61. Poliakovce

62. Porúbka

63. Raslavice

64. Regetovka

65. Rešov

66. Richvald

67. Rokytov

68. Smilno

69. Snakov

70. Stebnícka Huta

71. Stebník

72. Stuľany

73. Sveržov

74. Šarišské Čierne

75. Šašová

76. Šiba

77. Tarnov

78. Tročany

79. Vaniškovce

80. Varadka

81. Vyšná Polianka

82. Vyšná Voľa

83. Vyšný Kručov

84. Vyšný Tvarožec

85. Zborov

86. Zlaté

3. Okres Humenné

1. Humenné

2. Adidovce

3. Baškovce

4. Brekov

5. Brestov

6. Černina

7. Dedačov

8. Gruzovce

9. Hankovce

10. Hažín nad Cirochou

11. Hrabovec nad Laborcom

12. Hrubov

13. Hudcovce

14. Chlmec

15. Jabloň

16. Jankovce

17. Jasenov

18. Kamenica nad Cirochou

19. Kamienka

20. Karná

21. Kochanovce

22. Košarovce

23. Koškovce

24. Lackovce

25. Lieskovec

26. Ľubiša

27. Lukačovce

28. Maškovce

29. Modra nad Cirochou

30. Myslina

31. Nechválova Polianka

32. Nižná Jablonka

33. Nižná Sitnica

34. Nižné Ladičkovce

35. Ohradzany

36. Pakostov

37. Papín

38. Porúbka

39. Prituľany

40. Ptičie

41. Rohožník

42. Rokytov pri Humennom

43. Rovné

44. Ruská Kajňa

45. Ruská Poruba

46. Slovenská Volová

47. Slovenské Krivé

48. Sopkovce

49. Topoľovka

50. Turcovce

51. Udavské

52. Valaškovce (vojenský obvod)

53. Veľopolie

54. Víťazovce

55. Vyšná Jablonka

56. Vyšná Sitnica

57. Vyšné Ladičkovce

58. Vyšný Hrušov

59. Závada

60. Závadka

61. Zbudské Dlhé

62. Zubné

4. Okres Kežmarok

1. Kežmarok

2. Abrahámovce

3. Bušovce

4. Červený Kláštor

5. Havka

6. Holumnica

7. Hradisko

8. Huncovce

9. Ihľany

10. Javorina (vojenský obvod)

11. Jezersko

12. Jurské

13. Krížová Ves

14. Lechnica

15. Lendak

16. Ľubica

17. Majere

18. Malá Franková

19. Malý Slavkov

20. Matiašovce

21. Mlynčeky

22. Osturňa

23. Podhorany

24. Rakúsy

25. Reľov

26. Slovenská Ves

27. Spišská Belá

28. Spišská Stará Ves

29. Spišské Hanušovce

30. Stará Lesná

31. Stráne pod Tatrami

32. Toporec

33. Tvarožná

34. Veľká Franková

35. Veľká Lomnica

36. Vlková

37. Vlkovce

38. Vojňany

39. Vrbov

40. Výborná

41. Zálesie

42. Žakovce

5. Okres Levoča

1. Levoča

2. Baldovce

3. Beharovce

4. Bijacovce

5. Brutovce

6. Buglovce

7. Dlhé Stráže

8. Doľany

9. Domaňovce

10. Dravce

11. Dúbrava

12. Granč-Petrovce

13. Harakovce

14. Jablonov

15. Klčov

16. Korytné

17. Kurimany

18. Lúčka

19. Nemešany

20. Nižné Repaše

21. Oľšavica

22. Ordzovany

23. Pavľany

24. Poľanovce

25. Pongrácovce

26. Spišské Podhradie

27. Spišský Hrhov

28. Spišský Štvrtok

29. Studenec

30. Torysky

31. Uloža

32. Vyšné Repaše

33. Vyšný Slavkov

6. Okres Medzilaborce

1. Medzilaborce

2. Brestov nad Laborcom

3. Čabalovce

4. Čabiny

5. Čertižné

6. Habura

7. Kalinov

8. Krásny Brod

9. Ňagov

10. Oľka

11. Oľšinkov

12. Palota

13. Radvaň nad Laborcom

14. Repejov

15. Rokytovce

16. Roškovce

17. Sukov

18. Svetlice

19. Valentovce

20. Volica

21. Výrava

22. Zbojné

23. Zbudská Belá

7. Okres Poprad

1. Poprad

2. Batizovce

3. Gánovce

4. Gerlachov

5. Hozelec

6. Hôrka

7. Hranovnica

8. Jánovce

9. Kravany

10. Liptovská Teplička

11. Lučivná

12. Mengusovce

13. Mlynica

14. Nová Lesná

15. Spišská Teplica

16. Spišské Bystré

17. Spišský Štiavnik

18. Svit

19. Štôla

20. Štrba

21. Šuňava

22. Švábovce

23. Tatranská Javorina

24. Veľký Slavkov

25. Vernár

26. Vikartovce

27. Vydrník

28. Vysoké Tatry

29. Ždiar

8. Okres Sabinov

1. Sabinov

2. Bajerovce

3. Bodovce

4. Brezovica

5. Brezovička

6. Červená Voda

7. Červenica pri Sabinove

8. Ďačov

9. Daletice

10. Drienica

11. Dubovica

12. Hanigovce

13. Hubošovce

14. Jakovany

15. Jakubova Voľa

16. Jakubovany

17. Jarovnice

18. Kamenica

19. Krásna Lúka

20. Krivany

21. Lipany

22. Lúčka

23. Ľutina

24. Milpoš

25. Nižný Slavkov

26. Olejníkov

27. Oľšov

28. Ostrovany

29. Pečovská Nová Ves

30. Poloma

31. Ratvaj

32. Ražňany

33. Renčišov

34. Rožkovany

35. Šarišské Dravce

36. Šarišské Michaľany

37. Šarišské Sokolovce

38. Tichý Potok

39. Torysa

40. Uzovce

41. Uzovské Pekľany

42. Uzovský Šalgov

43. Vysoká

9. Okres Snina

1. Snina

2. Belá nad Cirochou

3. Brezovec

4. Čukalovce

5. Dlhé nad Cirochou

6. Dúbrava

7. Hostovice

8. Hrabová Roztoka

9. Jalová

10. Kalná Roztoka

11. Klenová

12. Kolbasov

13. Kolonica

14. Ladomirov

15. Michajlov

16. Nová Sedlica

17. Osadné

18. Parihuzovce

19. Pčoliné

20. Pichne

21. Príslop

22. Runina

23. Ruská Volová

24. Ruský Potok

25. Stakčín

26. Stakčínska Roztoka

27. Strihovce

28. Šmigovec

29. Topoľa

30. Ubľa

31. Ulič

32. Uličské Krivé

33. Zboj

34. Zemplínske Hámre

10. Okres Stará Ľubovňa

1. Stará Ľubovňa

2. Čirč

3. Ďurková

4. Forbasy

5. Hajtovka

6. Haligovce

7. Hniezdne

8. Hraničné

9. Hromoš

10. Chmeľnica

11. Jakubany

12. Jarabina

13. Kamienka

14. Kolačkov

15. Kremná

16. Kyjov

17. Lacková

18. Legnava

19. Lesnica

20. Litmanová

21. Lomnička

22. Ľubotín

23. Malý Lipník

24. Matysová

25. Mníšek nad Popradom

26. Nižné Ružbachy

27. Nová Ľubovňa

28. Obručné

29. Orlov

30. Plaveč

31. Plavnica

32. Podolínec

33. Pusté Pole

34. Ruská Voľa nad Popradom

35. Starina

36. Stráňany

37. Sulín

38. Šambron

39. Šarišské Jastrabie

40. Údol

41. Veľká Lesná

42. Veľký Lipník

43. Vislanka

44. Vyšné Ružbachy

11. Okres Stropkov

1. Stropkov

2. Baňa

3. Breznica

4. Breznička

5. Brusnica

6. Bukovce

7. Bystrá

8. Bžany

9. Duplín

10. Gribov

11. Havaj

12. Chotča

13. Jakušovce

14. Kolbovce

15. Korunková

16. Kožuchovce

17. Krišľovce

18. Kručov

19. Krušinec

20. Lomné

21. Makovce

22. Malá Poľana

23. Miková

24. Miňovce

25. Mrázovce

26. Nižná Olšava

27. Oľšavka

28. Potoky

29. Potôčky

30. Soľník

31. Staškovce

32. Šandal

33. Tisinec

34. Tokajík

35. Turany nad Ondavou

36. Varechovce

37. Veľkrop

38. Vislava

39. Vladiča

40. Vojtovce

41. Vyškovce

42. Vyšná Olšava

43. Vyšný Hrabovec

12. Okres Svidník

1. Svidník

2. Belejovce

3. Beňadikovce

4. Bodružal

5. Cernina

6. Cigla

7. Dlhoňa

8. Dobroslava

9. Dubová

10. Dukovce

11. Fijaš

12. Giraltovce

13. Havranec

14. Hrabovčík

15. Hunkovce

16. Jurkova Voľa

17. Kalnište

18. Kapišová

19. Kečkovce

20. Kobylnice

21. Korejovce

22. Kračúnovce

23. Krajná Bystrá

24. Krajná Poľana

25. Krajná Porúbka

26. Krajné Čierno

27. Kružlová

28. Kuková

29. Kurimka

30. Ladomirová

31. Lúčka

32. Lužany pri Topli

33. Matovce

34. Medvedie

35. Mestisko

36. Mičakovce

37. Miroľa

38. Mlynárovce

39. Nižná Jedľová

40. Nižná Pisaná

41. Nižný Komárnik

42. Nižný Mirošov

43. Nižný Orlík

44. Nová Polianka

45. Okrúhle

46. Príkra

47. Pstriná

48. Radoma

49. Rakovčík

50. Rovné

51. Roztoky

52. Soboš

53. Stročín

54. Svidnička

55. Šarbov

56. Šarišský Štiavnik

57. Šemetkovce

58. Štefurov

59. Vagrinec

60. Valkovce

61. Vápeník

62. Vyšná Jedľová

63. Vyšná Pisaná

64. Vyšný Komárnik

65. Vyšný Mirošov

66. Vyšný Orlík

67. Železník

68. Želmanovce

13. Okres Vranov nad Topľou

1. Vranov nad Topľou

2. Babie

3. Banské

4. Benkovce

5. Bystré

6. Cabov

7. Čaklov

8. Čičava

9. Čierne nad Topľou

10. Ďapalovce

11. Davidov

12. Detrík

13. Dlhé Klčovo

14. Ďurďoš

15. Giglovce

16. Girovce

17. Hanušovce nad Topľou

18. Hencovce

19. Hermanovce nad Topľou

20. Hlinné

21. Holčíkovce

22. Jasenovce

23. Jastrabie nad Topľou

24. Juskova Voľa

25. Kamenná Poruba

26. Kladzany

27. Komárany

28. Kučín

29. Kvakovce

30. Majerovce

31. Malá Domaša

32. Matiaška

33. Medzianky

34. Merník

35. Michalok

36. Nižný Hrabovec

37. Nižný Hrušov

38. Nižný Kručov

39. Nová Kelča

40. Ondavské Matiašovce

41. Pavlovce

42. Petkovce

43. Petrovce

44. Piskorovce

45. Poša

46. Prosačov

47. Radvanovce

48. Rafajovce

49. Remeniny

50. Rudlov

51. Ruská Voľa

52. Sačurov

53. Sečovská Polianka

54. Sedliská

55. Skrabské

56. Slovenská Kajňa

57. Soľ

58. Štefanovce

59. Tovarné

60. Tovarnianska Polianka

61. Vavrinec

62. Vechec

63. Vlača

64. Vyšný Kazimír

65. Vyšný Žipov

66. Zámutov

67. Zlatník

68. Žalobín

KOŠICKÝ KRAJ

K o š i c e – mesto

1. Okres Košice I

Košice – mestská časť Džungľa

Košice – mestská časť Kavečany

Košice – mestská časť Sever

Košice – mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Košice – mestská časť Staré Mesto

Košice – mestská časť Ťahanovce

2. Okres Košice II

Košice – mestská časť Lorinčík

Košice – mestská časť Luník IX

Košice – mestská časť Myslava

Košice – mestská časť Pereš

Košice – mestská časť Poľov

Košice – mestská časť Sídlisko KVP

Košice – mestská časť Šaca

Košice – mestská časť Západ

3. Okres Košice III

Košice – mestská časť Dargovských hrdinov

Košice – mestská časť Košická Nová Ves

4. Okres Košice IV

Košice – mestská časť Barca

Košice – mestská časť Juh

Košice – mestská časť Krásna

Košice – mestská časť Nad jazerom

Košice – mestská časť Šebastovce

Košice – mestská časť Vyšné Opátske

5. Okres Košice – okolie

1. Bačkovík

2. Baška

3. Belža

4. Beniakovce

5. Bidovce

6. Blažice

7. Bočiar

8. Bohdanovce

9. Boliarov

10. Budimír

11. Bukovec

12. Bunetice

13. Buzica

14. Cestice

15. Čakanovce

16. Čaňa

17. Čečejovce

18. Čižatice

19. Debraď

20. Drienovec

21. Družstevná pri Hornáde

22. Ďurďošík

23. Ďurkov

24. Dvorníky-Včeláre

25. Geča

26. Gyňov

27. Hačava

28. Háj

29. Haniska

30. Herľany

31. Hodkovce

32. Hosťovce

33. Hrašovík

34. Hýľov

35. Chorváty

36. Chrastné

37. Janík

38. Jasov

39. Kalša

40. Kecerovce

41. Kecerovský Lipovec

42. Kechnec

43. Kokšov-Bakša

44. Komárovce

45. Kostoľany nad Hornádom

46. Košická Belá

47. Košická Polianka

48. Košické Oľšany

49. Košický Klečenov

50. Kráľovce

51. Kysak

52. Malá Ida

53. Malá Lodina

54. Medzev

55. Milhosť

56. Mokrance

57. Moldava nad Bodvou

58. Mudrovce

59. Nižná Hutka

60. Nižná Kamenica

61. Nižná Myšľa

62. Nižný Čaj

63. Nižný Klátov

64. Nižný Lánec

65. Nová Polhora

66. Nováčany

67. Nový Salaš

68. Obišovce

69. Olšovany

70. Opátka

71. Opiná

72. Paňovce

73. Peder

74. Perín-Chym

75. Ploské

76. Poproč

77. Rákoš

78. Rankovce

79. Rešica

80. Rozhanovce

81. Rudník

82. Ruskov

83. Sady nad Torysou

84. Seňa

85. Skároš

86. Slančík

87. Slanec

88. Slanská Huta

89. Slanské Nové Mesto

90. Sokoľ

91. Sokoľany

92. Svinica

93. Šemša

94. Štós

95. Trebejov

96. Trsťany

97. Trstené pri Hornáde

98. Turňa nad Bodvou

99. Turnianska Nová Ves

100. Vajkovce

101. Valaliky

102. Veľká Ida

103. Veľká Lodina

104. Vtáčkovce

105. Vyšná Hutka

106. Vyšná Kamenica

107. Vyšná Myšľa

108. Vyšný Čaj

109. Vyšný Klátov

110. Vyšný Medzev

111. Zádiel

112. Zlatá Idka

113. Žarnov

114. Ždaňa

6. Okres Gelnica

1. Gelnica

2. Helcmanovce

3. Henclová

4. Hrišovce

5. Jaklovce

6. Kluknava

7. Kojšov

8. Margecany

9. Mníšek nad Hnilcom

10. Nálepkovo

11. Prakovce

12. Richnava

13. Smolnícka Huta

14. Smolník

15. Stará Voda

16. Švedlár

17. Úhorná

18. Veľký Folkmar

19. Závadka

20. Žakarovce

7. Okres Michalovce

1. Michalovce

2. Bajany

3. Bánovce nad Ondavou

4. Beša

5. Bracovce

6. Budince

7. Budkovce

8. Čečehov

9. Čičarovce

10. Čierne Pole

11. Drahňov

12. Dúbravka

13. Falkušovce

14. Hatalov

15. Hažín

16. Hnojné

17. Horovce

18. Iňačovce

19. Ižkovce

20. Jastrabie pri Michalovciach

21. Jovsa

22. Kačanov

23. Kaluža

24. Kapušianske Kľačany

25. Klokočov

26. Krásnovce

27. Krišovská Liesková

28. Kusín

29. Lastomír

30. Laškovce

31. Lesné

32. Ložín

33. Lúčky

34. Malčice

35. Malé Raškovce

36. Markovce

37. Maťovské Vojkovce

38. Moravany

39. Nacina Ves

40. Oborín

41. Oreské

42. Palín

43. Pavlovce nad Uhom

44. Petrikovce

45. Petrovce nad Laborcom

46. Poruba pod Vihorlatom

47. Pozdišovce

48. Ptrukša

49. Pusté Čemerné

50. Rakovec nad Ondavou

51. Ruská

52. Senné

53. Slavkovce

54. Sliepkovce

55. Staré

56. Strážske

57. Stretava

58. Stretavka

59. Suché

60. Šamudovce

61. Trhovište

62. Trnava pri Laborci

63. Tušice

64. Tušická Nová Ves

65. Veľké Kapušany

66. Veľké Raškovce

67. Veľké Slemence

68. Vinné

69. Vojany

70. Voľa

71. Vrbnica

72. Vysoká nad Uhom

73. Zalužice

74. Závadka

75. Zbudza

76. Zemplínska Široká

77. Zemplínske Kopčany

78. Žbince

8. Okres Rožňava

1. Rožňava

2. Ardovo

3. Betliar

4. Bohúňovo

5. Bôrka

6. Brdárka

7. Bretka

8. Brzotín

9. Čierna Lehota

10. Čoltovo

11. Čučma

12. Dedinky

13. Dlhá Ves

14. Dobšiná

15. Drnava

16. Gemerská Hôrka

17. Gemerská Panica

18. Gemerská Poloma

19. Gočaltovo

20. Gočovo

21. Hanková

22. Henckovce

23. Honce

24. Hrhov

25. Hrušov

26. Jablonov nad Turňou

27. Jovice

28. Kečovo

29. Kobeliarovo

30. Koceľovce

31. Kováčová

32. Krásnohorská Dlhá Lúka

33. Krásnohorské Podhradie

34. Kružná

35. Kunova Teplica

36. Lipovník

37. Lúčka

38. Markuška

39. Meliata

40. Nižná Slaná

41. Ochtiná

42. Pača

43. Pašková

44. Petrovo

45. Plešivec

46. Rakovnica

47. Rejdová

48. Rochovce

49. Roštár

50. Rozložná

51. Rožňavské Bystré

52. Rudná

53. Silica

54. Silická Brezová

55. Silická Jablonica

56. Slavec

57. Slavoška

58. Slavošovce

59. Stratená

60. Štítnik

61. Vlachovo

62. Vyšná Slaná

9. Okres Sobrance

1. Sobrance

2. Baškovce

3. Beňatina

4. Bežovce

5. Blatná Polianka

6. Blatné Remety

7. Blatné Revištia

8. Bunkovce

9. Fekišovce

10. Hlivištia

11. Horňa

12. Husák

13. Choňkovce

14. Inovce

15. Jasenov

16. Jenkovce

17. Kolibabovce

18. Koňuš

19. Koromľa

20. Krčava

21. Kristy

22. Lekárovce

23. Nižná Rybnica

24. Nižné Nemecké

25. Orechová

26. Ostrov

27. Petrovce

28. Pinkovce

29. Podhoroď

30. Porostov

31. Porúbka

32. Priekopa

33. Remetské Hámre

34. Ruská Bystrá

35. Ruskovce

36. Ruský Hrabovec

37. Sejkov

38. Svätuš

39. Tašuľa

40. Tibava

41. Úbrež

42. Veľké Revištia

43. Vojnatina

44. Vyšná Rybnica

45. Vyšné Nemecké

46. Vyšné Remety

47. Záhor

10. Okres Spišská Nová Ves

1. Spišská Nová Ves

2. Arnutovce

3. Betlanovce

4. Bystrany

5. Danišovce

6. Harichovce

7. Hincovce

8. Hnilčík

9. Hnilec

10. Hrabušice

11. Chrasť nad Hornádom

12. Iliašovce

13. Jamník

14. Kaľava

15. Kolinovce

16. Krompachy

17. Letanovce

18. Lieskovany

19. Markušovce

20. Matejovce nad Hornádom

21. Mlynky

22. Odorín

23. Olcnava

24. Oľšavka

25. Poráč

26. Rudňany

27. Slatvina

28. Slovinky

29. Smižany

30. Spišské Tomášovce

31. Spišské Vlachy

32. Spišský Hrušov

33. Teplička

34. Vítkovce

35. Vojkovce

36. Žehra

11. Okres Trebišov

1. Trebišov

2. Bačka

3. Bačkov

4. Bara

5. Biel

6. Boľ

7. Borša

8. Boťany

9. Brehov

10. Brezina

11. Byšta

12. Cejkov

13. Čeľovce

14. Čerhov

15. Černochov

16. Čierna

17. Čierna nad Tisou

18. Dargov

19. Dobrá

20. Dvorianky

21. Egreš

22. Hraň

23. Hrčeľ

24. Hriadky

25. Kašov

26. Kazimír

27. Klin nad Bodrogom

28. Kožuchov

29. Kráľovský Chlmec

30. Kravany

31. Kuzmice

32. Kysta

33. Ladmovce

34. Lastovce

35. Leles

36. Luhyňa

37. Malá Tŕňa

38. Malé Ozorovce

39. Malé Trakany

40. Malý Horeš

41. Malý Kamenec

42. Michaľany

43. Nižný Žipov

44. Novosad

45. Nový Ruskov

46. Parchovany

47. Plechotice

48. Poľany

49. Pribeník

50. Rad

51. Sečovce

52. Sirník

53. Slivník

54. Slovenské Nové Mesto

55. Soľnička

56. Somotor

57. Stanča

58. Stankovce

59. Strážne

60. Streda nad Bodrogom

61. Svätá Mária

62. Svätuše

63. Svinice

64. Trnávka

65. Veľaty

66. Veľká Tŕňa

67. Veľké Ozorovce

68. Veľké Trakany

69. Veľký Horeš

70. Veľký Kamenec

71. Viničky

72. Višňov

73. Vojčice

74. Vojka

75. Zatín

76. Zbehňov

77. Zemplín

78. Zemplínska Nová Ves

79. Zemplínska Teplica

80. Zemplínske Hradište

81. Zemplínske Jastrabie

82. Zemplínsky Branč