Uznesenie č. 38/1964 Zb.Uznesenie Predsedníctva Národného zhromaždenia ČSSR o určení volebných obvodov pre voľby do Národného zhromaždenia

Čiastka 18/1964
Platnosť od 01.03.1964 do31.12.1967
Záväznosť od 01.03.1964
Záväznosť do 31.12.1967
Zrušený 113/1967 Zb.

38

Uznesenie

Predsedníctva Národného zhromaždenia ČSSR

o určení volebných obvodov pre voľby do Národného zhromaždenia

Predsedníctvo Národného zhromaždenia podľa zákona č. 34/1964 Zb. o voľbách do Národného zhromaždenia a do národných výborov určilo volebné obvody pre voľby do Národného zhromaždenia, ako sú uvedené v prílohe tohto uznesenia.

Predseda Národného zhromaždenia:

Fierlinger v. r.

Príloha uznesenia č. 38 a 39/1964 Zb.

Príloha

uznesenia Predsedníctva Národného zhromaždenia ČSSR o určení volebných obvodov pre voľby do Národného zhromaždenia č. 38/1964 Zb. a uznesenia Predsedníctva Slovenskej národnej rady o vyhlásení volebných obvodov pre voľby do Slovenskej národnej rady č. 39/1964 Zb.

Zoznam volebných obvodov pre voľby do Národného zhromaždenia a pre voľby do Slovenskej národnej rady, ktoré sa budú konať 14. júna 1964.

A. Volebné obvody pre voľby do Národného zhromaždenia

HLAVNÉ MESTO PRAHA

Volebný obvod č. 1
(v mestskom obvode Praha 1)
Praha 1-Hrad
západná časť mestského obvodu Praha 1 ohraničená Národnou triedou, ulicami 28. října, Na příkopě a Revolučnou.
Volebný obvod č. 2
(v mestskom obvode Praha 1)
Praha 1 - stred, Letná
juhovýchodná časť mestského obvodu Praha 1 a južná časť mestského obvodu Praha 7 ohraničená ulicou Nad královskou oborou, Čechovovou, triedou Obrancov mieru, Dukelských hrdinov, pplk. Sochora, Bubenskou triedou, severnou a východnou hranicou podniku Čistenie mesta, časťou nábrežia kpt. Jaroša a ostrovom Štvanicou.
Volebný obvod č. 3
(v mestskom obvode Praha 2)
Praha 2 - Nové Mesto
západná časť mestského obvodu Praha 2 ohraničená na východe Škrétovou ulicou, Tylovým námestím, ulicami Belehradskou, Šafárikovou, Pod nuselskými schodmi, Nuselským údolím a Vyšehradom.
Volebný obvod č. 4
(v mestskom obvode Praha 2)
Praha 2 - Vinohrady I
východná časť mestského obvodu Praha 2.
Volebný obvod č. 5
(v mestskom obvode Praha 3)
Praha 3 - Žižkov - západ
severozápadná časť mestského obvodu Praha 3 ohraničená ulicou Ondříčkovou, Žižkovým námestím, ulicami Křišťanovou, Sudoměřickou, Táboritskou, Olšanským námestím, severnou stranou Olšanských hřbitovov a ulicou Kaplířovou.
Volebný obvod č. 6
(v mestskom obvode Praha 3)
Praha 3 - Žižkov - stred
severovýchodná časť mestského obvodu Praha 3 ohraničená severnou stranou Olšanských hřbitovov a ulicami U nákladového nádražia a Pod kapličkou.
Volebný obvod č. 7
(v mestskom obvode Praha 3)
Praha 3 - Vinohrady II
južná časť mestského obvodu Prahy 3.
Volebný obvod č. 8
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha 4 - Michle - Spořilov
východná časť mestského obvodu Praha 4 ohraničená ulicou Mojmírovou, Rostislavovou, Leninovou, Na Jezerce, Pod vilami, Pod sokolovnou, Na Květnici, Na Veselí, Nad studánkou, Budějovickou, U krčské vodárny, ulicou k Habrovce, Nad pískovnou, V podzámčí a areálom Thomayerovej nemocnice.
Volebný obvod č. 9
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha 4 - Nusle - Podolí
severná časť mestského obvodu Praha 4 ohraničená ulicou Budějovickou, Runčíkovou, Na děkance, Na hlásce, Na zvoničce I., V podhájí, Nad lomem.
Volebný obvod č. 10
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha - 4 - Bráník - Krč
južná časť mestského obvodu Praha 4.
Volebný obvod č. 11
(v mestskom obvode Praha 5)
Praha 5-Jinonice-Košíře-Radlice-Smíchov
južná časť mestského obvodu Praha 5 ohraničená areálom Vidoule a Šmukýřky, ulicou Jinonickou, Vrchlického, Na popelce, Na věnečku, ulicou Mrázkovou, Kováků, Plzeňskou, Lidickou, Svornosti a Pecháčkovou.
Volebný obvod č. 12
(v mestskom obvode Praha 5)
Praha 5 - Smíchov - Motol - Košíře
severná časť mestského obvodu Praha 5.
Volebný obvod č. 13
(v mestskom obvode Praha 6)
Praha 6 - Břevnov
juhozápadná časť mestského obvodu Prahy 6 ohraničená na severe železničnou traťou k ulici Na okraji, ulicou Pod Petřinami, Veleslavínskou, železničnou traťou, ulicou Slovenského povstania, U Prašného mostu, Mariánské hradby.
Volebný obvod č. 14
(v mestskom obvode Praha 6)
Praha 6 - Dejvice
severozápadná časť mestského obvodu Praha 6 ohraničená ulicou Slovenského povstania, námestím Velké říjnové revoluce, ulicou Jugoslávských partyzánů, Zelenou a Zemědělskou, Šlojnickou, Na Julišce, Na Fišerce, Na Mičánce, Na Šťáhlavce, Nad Paťankou, štvrťou Na Babě, ulicami Nad Tanaelkou, Nad Šárkou, ulicou Soborskou, severným okrajom Hanspaulky, ulicou Velvarskou a údolím Šáreckého potoka.
Volebný obvod č. 15
(v mestskom obvode Praha 6)
Praha 6 - Bubeneč
severozápadná a východná časť mestského obvodu Praha 6.
Volebný obvod č. 16
(v mestskom obvode Praha 7)
Praha 7 - Holešovice - Troja
mestský obvod Prahy 7 okrem južnej časti obvodu, pripadajúcej k volebnému obvodu č. 2.
Volebný obvod č. 17
(v mestskom obvode Praha 8)
Praha 8 - Karlín
južná časť mestského obvodu Praha 8 ohraničená ulicou Povltavskou, Kandertovou, Proseckou, Pod Labuťkou I, Pod Labuťkou II, pravým brehom potoka Rokytky.
Volebný obvod č. 18
(v mestskom obvode Praha 8)
Praha 8 - Libeň
severná časť mestského obvodu Praha 8.
Volebný obvod č. 19
(v mestskom obvode Praha 9)
Praha 9 - Vysočany
mestský obvod Praha 9.
Volebný obvod č. 20
(v mestskom obvode Praha 10)
Praha 10 - Strašnice - Hostivař
východná časť mestského obvodu Praha 10 ohraničená ulicami Nad vodovodom, Na palouku, Starostrašnickou, V korytách, U trati, telesom železničnej dráhy až k ulici Průběžná, ulicou Strašnickou, Práčskou, potokom Botič k Zahradnému městu.
Volebný obvod č. 21
(v mestskom obvode Praha 10)
Praha 10 - Vršovice - východ - Záběhlice
stredná časť mestského obvodu Praha 10 ohraničená na východe hranicou volebného obvodu č. 20, na západe ulicami Vinohradskou, U vinohradského hřbitova, Ruskou, Bělocerkevskou, ulicou U seřadiště, Obloukovou a železničnou traťou k hranici mestského obvodu Prahy 10.
Volebný obvod č. 22
(v mestskom obvode Praha 10)
Praha 10 - Vršovice I
západná časť správneho obvodu Praha 10.

STREDOČESKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 23
(v okrese Benešov)
Benešov
severozápadná časť okresu Benešov ohraničená obcami Petrovice, Záhoří u Miličína, Miličín, Smilkov, Budenín, Olbramovice, Drachkov, Bystřice, Líšno, Jírovice, Benešov, Dlouhé Pole, Bedrč (časť obce Soběhrdy), Chlístov, Bukovany, Pecerady.
Volebný obvod č. 24
(v okrese Benešov)
Vlašim
východná časť okresu Benešov ohraničená obcami Jiřetice, Neustupov, Broumovice, Jankov, Ouběnice, Tomice II, Kobylí, Nová Ves, Struhařov, Bořeňovice, Čeňovice, Petroupim, Soběhrdy (bez časti Bedrč), Mrač, Poříčí nad Sázavou.
Volebný obvod č. 25
(v okrese Beroun)
Beroun
severná časť okresu ohraničená obcami Skuhrov, Liteň, Vinařice, Bykoš, Želkovice, Libomyšl, Stašov, Bavoryně, Hředle, Hudlice.
Volebný obvod č. 26
(v okrese Beroun a Rakovník)
Hořovice
južná časť okresu Beroun ohraničená obcami Podbrdy, Nesvačily, Všeradice, Lážovice, Neumětely, Lochovice, Otmíče, Praskolesy, Chlustina, Žebrák, Březová, Broumy a južná časť okresu Rakovník ohraničená obcami Zbečno, Městečko, Pustověty, Chlum, Pavlíkov, Panoší Újezd, Rousínov, Modřejovice.
Volebný obvod č. 27
(v okrese Kladno)
Kladno - mesto
územie mesta Kladna.
Volebný obvod č. 28
(v okrese Kladno)
Slaný
severná časť okresu Kladno ohraničená obcami Zákolany, Koleč, Třebusice, Brandýsek, Cvrčovice, Švermov, Vinařice, Knovíz, Želenice, Jemníky, Netovice, Slaný, Studeněves, Byseň, Libovice, Jedomělice.
Volebný obvod č. 29
(v okrese Kladno)
Kladno - juh
južná časť okresu Kladno ohraničená obcami Libochovičky, Dřetovice, Stehelčeves, Buštěhrad, Hřebeč, Velké Přítočno, Pletený Újezd, Velká Dobrá, Doksy, Kamenné Žehrovice, Srby, Libušín, Třebichovice, Pchery, Hrdlív, Přelíc, Řisuty, Malíkovice, Drnek.
Volebný obvod č. 30
(v okrese Kolín)
Kouřim
juhozápadná časť okresu Kolín ohraničená obcami Starý Kolín, Nebovidy, Polepy, Pašinka, Kbel, Kořenice, Chotouchov, Pučery, Mančice, Polní Voděrady, Libodřice, Poboří, Přebozy, Zalešany, Vrbčany, Radim.
Volebný obvod č. 31
(v okrese Kolín)
Kolín
severovýchodná časť okresu Kolín ohraničená obcami Veletov, Konárovice, Tři Dvory, Kolín, Zibohlavy, Lošánky, Lošany, Křečhoř, Chocenice, Břežany I, Hradenín, Žabonosy, Plaňany, Dobřichov.
Volebný obvod č. 32
(v okrese Kutná Hora)
Kutná Hora
severovýchodná časť okresu Kutná Hora ohraničená obcami Vlkaneč, Šebestěnice, Potěhy, Čáslav, Církvice, Kluky, Souňov, Nová Lhota, Olšany, Kutná Hora.
Volebný obvod č. 33
(v okrese Kutná Hora)
Zruč nad Sázavou
juhozápadná časť okresu Kutná Hora ohraničená obcami Klucké Chvalovice, Zbýšov, Opatovice, Hraběšín, Žáky, Schořov, Tupadly, Krchleby, Třebonín, Úmonín, Křesetice, Malešov, Miskovice.
Volebný obvod č. 34
(v okrese Mělník)
Kralupy nad Vltavou
juhozápadná časť okresu Mělník ohraničená obcami Konětopy, Dřísy, Ovčáry, Kostelec nad Labem, Jiřice, Neratovice, Mlékojedy, Obříství, Zálezlice, Bukol, Vojkovice, Všestudy, Veltrusy, Nelahozeves.
Volebný obvod č. 35
(v okrese Mělník)
Mělník
severovýchodná časť okresu Mělník ohraničená obcami Čečelice, Všetaty, Tišice, Tuhaň, Kly, Hořín, Lužec nad Vltavou, Vraňany, Nové Ouholice.
Volebný obvod č. 36
(v okrese Mladá Boleslav)
Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště
severná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Horní Bousov, Přepeře, Solec-Malobratřice, Koprník-Násedlnice, Úhelnice, Chudoplesy, Kosmonosy, severná časť mesta Mladá Boleslav (časť Nového Mesta, Habeš, sídlisko AZ n.p. Debř), Dalovice, Bukovno, Líny, Krásná Ves, Niměřice, Doubravička, Boreč.
Volebný obvod č. 37
(v okrese Mladá Boleslav)
Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
južná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Dolní Bousov, Obruby, Obrubce, Lítkovice, Husí Lhota, Horní Stakory, Dolní Stakory, Plazy, južná časť mesta Mladá Boleslav (mestské štvrte Staré Mesto, Pták, Odolec, Podchlumí, Jemníky, Bezděčín, Chrást, Čejetičky, Čejetice, časť Nového Mesta), Vinec, Pětikozly, Rokytovec, Strenice, Sovínky, Malé Všelisy, Zamachy.
Volebný obvod č. 38
(v okrese Nymburk)
Nymburk
západná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Sokoleč, Kluk, Přední Lhota, Chvalovice, Kovanice, Nymburk, Kamenné Zboží, Čilec, Straky.
Volebný obvod č. 39
(v okrese Nymburk)
Poděbrady
východná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Pňov, Oseček, Poděbrady, Velké Zboží, Budiměřice, Kovansko, Bobnice, Dvory, Krchleby.
Volebný obvod č. 40
(v okrese Praha-východ)
Čakovice
severozápadná časť okresu Praha-východ ohraničená obcami Satalice, Radonice, Jenštejn, Dřevčice, Podolanka, Brázdim, Polerady.
Volebný obvod č. 41
(v okrese Praha-východ)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
severovýchodná časť okresu Praha - východ ohraničená zo severozápadnej strany obcami Kyje, Horní Počernice, Zeleneč, Svémyslice, Zápy, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Popovice a z južnej strany obcami Horní Měcholupy, Dolní Měcholupy, Dubeč, Běchovice, Klánovice, Jirny, Horoušany.
Volebný obvod č. 42
(v okrese Praha-východ)
Říčany
južná časť okresu Praha - východ ohraničená obcami Petrovice, Uhříněves, Hájek, Koloděje, Újezd nad Lesy, Úvaly.
Volebný obvod č. 43
(v okrese Praha-západ)
Hostivice
severozápadná časť okresu Praha - západ ohraničená obcami Reporyje, Zadní Kopanina (časť obce Ořech), Jinočany.
Volebný obvod č. 44
(v okrese Praha-západ)
Modřany
juhovýchodná časť okresu Praha - západ ohraničená obcami Modřany, Komořany, Dolní Břežany, Ohrobec, Zvole, Vrané nad Vltavou, Petrov, Luka pod Medníkem.
Volebný obvod č. 45
(v okrese Praha-západ)
Radotín
juhozápadná časť okresu Praha - západ ohraničená z východnej strany obcami Velká Chuchle, Lahovice, Zbraslav, Jíloviště, Trnová, Měchenice, Davle, Hradištko a zo severnej strany obcami Slivenec, Radotín, Kosoř, Ořech (bez časti Zadní Kopanina), Zbuzany, Dobříč.
Volebný obvod č. 46
(v okrese Příbram)
Dobříš
severná časť okresu Příbram ohraničená obcami Radíč, Kňovice, Nalžovice, Dublovice, Třebnice, Hrabří (bez časti Plešiště), Svatý Jan, Líchovy, Zvírotice, Drevníky, Nechalov, Drhovy, Rybníky, Svaté Pole, Obořiště, Dlouhá Lhota, Suchodol, Dubenec, Dubno, časť mesta Příbram (mestské štvrte 1, 2, 3, 4), Hluboš, Čenkov.
Volebný obvod č. 47
(v okrese Příbram)
Příbram
západná časť okresu Příbram ohraničená obcami Zalužany, Kozárovice, Bukovany, Chraštice, Vrančice, Rtišovice, Milín, Konětopy, Brod, Žežice, časť mesta Příbram (časť mestskej štvrte 7 a mestská štvrť 8), Trhové Dušníky, Bratkovice, Sádek, Drahlín, Obecnice, Nepomuk, Buková u Příbramě, Věšín.
Volebný obvod č. 48
(v okrese Příbram)
Sedlčany
juhovýchodná časť okresu Příbram ohraničená obcami Osečany, Sedlčany, Příčovy, Libíň, Vysoký Chlumec, Pořešice, Plešiště (časť obce Hrabří), Krásná Hora nad Vltavou, Kamýk nad Vltavou, Velká Hřiměždice, Nečín, Skalice, Daleké Dušníky, Druhlice, Ouběnice, Drásov, Višňová, Háje, časť mesta Příbram (mestské štvrte 5, 6 a časť mestskej štvrte 7), Stěžov, Radětice, Drsník, Pečičky, Cetyně, Bohostice, Klučenice.
Volebný obvod č. 49
(v okrese Rakovník)
Rakovník
severozápadná a stredná časť okresu Rakovník ohraničená obcami Lány, Ruda, Nový Dům, Lužná, Rakovník, Lubná, Senec, Hvozd, Malinová, Krakovec.

JUHOČESKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 50
(v okrese České Budějovice)
České Budějovice
mesto České Budějovice bez mestských častí Dobrá Voda, Nové Hodějovice, Mladé, Pahůrka, Suché Vrbné.
Volebný obvod č. 51
(v okrese České Budějovice)
Trhové Sviny
južná časť okresu České Budějovice ohraničená obcami Kvítkovice, Lipí, Kaliště u Lipí, Homole, Litvínovice, Boršov nad Vltavou, Včelná, Plav, Roudné, časťami mesta České Budějovice (zv. Dobrá Voda, Nové Hodějovice, Mladé, Pohůrka, Suché), obcami Vráto, Dubičné, Hlincová Hora, Zvíkov, Vlkovice, Slavošovice, Libín, Spolí.
Volebný obvod č. 52
(v okrese České Budějovice)
Týn nad Vltavou
severná časť okresu České Budějovice ohraničená obcami Jankov, Kvítkovice, Dubné, Haklovy Dvory, České Vrbné, Hrdějovice, Úsilné, Adamov, Rudolfov,
Lišov, Štěpánovice.
Volebný obvod č. 53
(v okrese Český Krumlov)
Český Krumlov
územie okresu Český Krumlov.
Volebný obvod č. 54
(v okrese Jindřichův Hradec)
Jindřichův Hradec
juhozápadná časť okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcami Višňová, Pohoří, Klenov, Velký Ratmírov, Radouňka, Jindřichův Hradec, Dolní Pěna, Horní Pěna, Malíkov nad Nežárkou, Dolní Žďár, Lásenice, Dolní Lhota.
Volebný obvod č. 55
(v okrese Jindřichův Hradec)
Dačice
severovýchodná časť okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcami Samosoly, Pluhův Žďár, Mostečný, Lodhéřov, Studnice, Dolní Radouň, Dolní Skrýchov, Rodvínov, Jindřiš, Otín, Hrutkov, Kačlehy, Bílá, Nová Ves, Sedlo, Nový Vojířov.
Volebný obvod č. 56
(v okrese Pelhřimov)
Pelhřimov
južná časť okresu Pelhřimov ohraničená obcami Zhořec, Cetoraz, Šimpach, Eš, Nízká Lhota, Zlátenka, Leskovice, Moraveč, Chmelná, Částkovice, Vlásenice, Pelhřimov, Putimov, Proseč pod Křemešníkem, Sázava, Nový Rychnov.
Volebný obvod č. 57
(v okrese Pelhřimov)
Humpolec
severná časť okresu Pelhřimov ohraničená obcami Těchobuz, Jetřichovec, Bratřice, Roučkovice, Pacov, Důl, Proseč u Pošné, Litohošť, Čížkov, Nová Cerekev, Proseč-Obořiště, Stanovice, Dubovice, Starý Pelhřimov, Hodějovice, Krasíkovice, Kojčice, Olešná, Řemenov, Plevnice, Střítež pod Křemešníkem, Branišov, Vyskytná, Jankov.
Volebný obvod č. 58
(v okrese Písek)
Písek
východná časť okresu Písek ohraničená obcami Chrást, Kostelec nad Vltavou, Sobědraž, Jickovice, Zvíkovské Podhradí, Oslov, Držov, Vrcovice, Písek, Hradiště, Tálín, Žďár, Nová Ves u Protivína.
Volebný obvod č. 59
(v okrese Prachatice)
Prachatice
územie okresu Prachatice.
Volebný obvod č. 60
(v okrese Strakonice)
Strakonice
južná časť okresu Strakonice ohraničená obcami Kalenice, Volenice, Tažovice, Kraselov, Čekanice, Makarov, Pracejovice, Strakonice, Nebřehovice, Jinín, Cehnice, Mladějovice.
Volebný obvod č. 61
(v okrese Strakonice a Písek)
Blatná
severná časť okresu Strakonice, západná časť okresu Písek ohraničená obcami Kladruby, Štěchovice, Novosedly, Katovice, Krty, Třebohostice, Droužetice, Rovná, Přešťovice, Modlešovice, Čejetice, Sudoměř, Ražice, Štětice, Skály, Chvaletice, Protivín, Záboří, Těšínov, Krč, Protivín, Myšenec, Nový Dvůr, Semice, Smrkovice, Putim, Zátaví, Dobev, Drhovle, Topělec, Čížová, Vráž, Dědovice, Varvažov, Zbonín, Nevězice, Orlík nad Vltavou, Kožlí u Orlíka.
Volebný obvod č. 62
(v okrese Tábor)
Tábor
severná časť okresu Tábor ohraničená obcami Jistebnice, Borotín, Radkov, Klokoty, Horky, Čelkovice, Sezimovo Ústí, Nová Ves u Chýnova, Chýnov, Kladruby, Pořín.
Volebný obvod č. 63
(v okrese Tábor)
Soběslav
južná časť okresu ohraničená obcami Svoříš, Drahnětice, Padařov, Makov, Dražice, Radimovice u Želče, Planá nad Lužnicí, Košice, Dlouhá Lhota, Radenín, Hroby, Lažany, Kozmice.

ZÁPADOČESKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 64
(v okrese Domažlice)
Domažlice
územie okresu Domažlice.
Volebný obvod č. 65
(v okrese Cheb)
Cheb
severozápadná časť okresu Cheb ohraničená obcami Vojtanov, Poustka, Libá, Pomezí nad Ohří, Cheb, Podhrad, Háje.
Volebný obvod č. 66
(v okrese Cheb)
Mariánské Lázně
juhovýchodná časť okresu Cheb ohraničená obcami Skalná, Františkovy Lázně, Tršnice, Potočiště, Okrouhlá, Lipová, Starý Hrozňatov.
Volebný obvod č. 67
(v okrese Karlovy Vary)
Karlovy Vary
južná časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcami Stanovice, Karlovy Vary (bez mestskej časti Rybáře a Dvory), Dalovice (bez častí Vysoká a Všeborovice), Andělská Hora.
Volebný obvod č. 68
(v okrese Karlovy Vary)
Ostrov
severná časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcami Doubí, časťami mesta Karlovy Vary (Rybáře a Dvory), obcami Sedlec, Otovice, Sadov, časťami zv. Vysoká a Všeborovice z obce Dalovice, obcami Šemnice, Kyselka, Velichov, Vojkovice, Stráž nad Ohří, Boč.
Volebný obvod č. 69
(v okrese Klatovy)
Klatovy
severozápadná časť okresu Klatovy ohraničená obcami Újezd u Plánice, Plánice, Číhaň, Těšetiny, Mochtín, Vrhaveč, Radinovy, Běšiny, Úloh, Čachrov, Kunkovice, Javorná, Železná Ruda.
Volebný obvod č. 70
(v okrese Klatovy)
Sušice - Horaždovice
juhozápadná časť okresu Klatovy ohraničená obcami Lovčice, Žďár, Velenovy, Zavlekov, Vlčnov, Kolinec, Lukoviště, Boříkovy, Chlístov, Křištín, Střežiměr, Podolí, Nemilkov, Chotěšov, Hlavňovice.
Volebný obvod č. 71
(v okrese Plzeň-mesto)
Plzeň - mesto - severovýchod
mestské obvody Plzeň I - vnútorné mesto, Plzeň IV - Doubravka, Plzeň VIII - Újezd bez mestskej časti Červený Hrádek.
Volebný obvod č. 72
(v okrese Plzeň-mesto)
Plzeň - mesto - západ
mestské obvody Plzeň VII -Bolevec, Plzeň VI - Bory, Plzeň III - Roudná, Plzeň II - Skvrňany.
Volebný obvod č. 73
(v okrese Plzeň-mesto)
Plzeň - mesto - východ
mestské obvody: Plzeň IX - Božkov (bez mestskej časti Letkov), Plzeň V-Slovany.
Volebný obvod č. 74
(v okrese Plzeň-juh)
Blovice
východná časť okresu Plzeň - juh ohraničená z obvodu Plzeň IX-Božkov mestskou časťou zv. Letkov, obvodom Plzeň X-Koterov, obvodom Plzeň XI - Černice a obcami Losiná, Chválenice, Střížovice, Únětice, Drahkov, Letiny, Skašov.
Volebný obvod č. 75
(v okrese Plzeň-juh)
Přeštice - Stod
západná časť okresu Plzeň-juh ohraničená obvodom Plzeň XII-Litice a obcami: Útušice, Štěnovice, Nebílovský Borek, Netunice, Řenče, Horšice.
Volebný obvod č. 76
(v okrese Plzeň-sever)
Plzeňsko
západná časť okresu Plzeň-sever ohraničená obcami Přehořov, Hluboká, Manětín, Vladměřice, Úněšov, Kunějovice, Nekmíř, Všeruby, Čeminy, Chotíkov.
Volebný obvod č. 77
(v okrese Plzeň-sever)
Plassko
východná časť okresu Plzeň-sever ohraničená obcami: Bílov, Potvorov, Mladotice, Štichovice, Hvozd, Dolní Bělá, Zahrádka, Horní Bělá, Žilov, Nevřeň, Ledce, Třemošná.
Volebný obvod č. 78
(v okrese Rokycany)
Rokycany
územie okresu Rokycany.
Volebný obvod č. 79
(v okrese Sokolov)
Kraslice
severná časť okresu Sokolov ohraničená obcami Kaceřov, Chlum nad Ohří, Dasnice, Citice, Svatava, Královské Poříčí, Jehličná, Vintířov, Chodov.
Volebný obvod č. 80
(v okrese Sokolov)
Sokolov
južná časť okresu Sokolov ohraničená obcami Kynšperk nad Ohří, Libavské Údolí, Březová, Sokolov, Staré Sedlo, Nové Sedlo, Chranišov.
Volebný obvod č. 81
(v okrese Tachov)
Tachov
územie okresu Tachov.

SEVEROČESKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 82
(v okrese Česká Lípa)
Česká Lípa
južná časť okresu Česká Lípa ohraničená obcami Volfartice, Horní Libchava, Manušice, Častolovice, Písečná, Dobranov, Vlčí Důl, Provodín.
Volebný obvod č. 83
(v okrese Česká Lípa)
Nový Bor
severovýchodná časť okresu Česká Lípa ohraničená obcami Nový Oldřichov, Slunečná, Skalice, Pihel, Bukovany, Svojkov, Zákupy, Božíkov, Brenná, Mimoň, Stráž pod Ralskem, Hamr.
Volebný obvod č. 84
(v okrese Děčín)
Česká Kamenice
východná časť okresu Děčín ohraničená obcami Hřensko, Arnoltice, Ludvíkovice, Dobrná, Malá Veleň, Velká Veleň, Heřmanov, Verneřice, Jetřichovice, Kunratice, Kytlice, Jiřetín pod Jedlovou, Horní Podluží, Studánka.
Volebný obvod č. 85
(v okrese Děčín)
Děčín
západná časť okresu Děčín ohraničená obcami Dolní Žleb, Děčín, Březiny, Lesná, Těchlovice.
Volebný obvod č. 86
(v okrese Děčín)
Šluknov
severná časť okresu Děčín ohraničená obcami Otanice, Chřibská, Rybniště, Krásná Lípa, Rumburk.
Volebný obvod č. 87
(v okrese Chomutov)
Chomutov - juhovýchod
juhovýchodná časť okresu Chomutov ohraničená obcami Kundratice, Vrskmaň, Otvice, Chomutov (bez časti mesta začlenenej do volebného obvodu č. 88 „Chomutov-severozápad"), Droužkovice, Březno, Tušimice, Prunéřov, Kadaň, Úhošťany.
Volebný obvod č. 88
(v okrese Chomutov)
Chomutov - severozápad
severozápadná časť okresu Chomutov ohraničená obcami Vysoká Pec, Jirkov, Blatno, Spořice, Krbice, Kralupy u Chomutova, Místo, Výsluní, Vernéřov, Mikulovice, Klášterec nad Ohří a časť mesta Chomutova, kde hranice obvodu tvorí na severovýchodnej strane potok Chomutovka, na juhozápadnej strane Žižkovo námestie, ulica Smetanova, Křižíkova, Meisnerova a Edisonova.
Volebný obvod č. 89
(v okrese Jablonec nad Nisou)
Jablonec nad Nisou
západná časť okresu Jablonec nad Nisou ohraničená obcami Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Maršovice, Mukařov, Malá Skála, Líšný, Frýdštejn.
Volebný obvod č. 90
(v okrese Jablonec nad Nisou)
Tanvald
východná časť okresu Jablonec nad Nisou ohraničená obcami Josefův Důl, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pěnčín, Skuhrov, Železný Brod, Koberovy.
Volebný obvod č. 91
(v okrese Liberec)
Frýdlant
severná časť okresu Liberec ohraničená obcami Mníšek, Krásná Studánka, Stráž nad Nisou, Machnín, Kryštofovo Údolí, Zdislava.
Volebný obvod č. 92
(v okrese Liberec)
Liberec - mesto
mesto Liberec s výnimkou západnej časti Růžodol I, Horní Růžodol, Janův Důl, Karlinky, Ostašov, Horní Suchá, Horní Hanychov, Dolní Hanychov.
Volebný obvod č. 93
(v okrese Liberec)
Liberec - venkov
južná časť okresu Liberec ohraničená obcami Žibřidice, Křižany t. Suchá, časťou mesta Liberec (mestské časti Růžodol I, Horní Růžodol, Janův Důl, Karlinky, Ostašov, Horní Suchá, Horní Hanychov, Dolní Hanychov), Doubí, Vesec, Vratislavice nad Nisou.
Volebný obvod č. 94
(v okrese Litoměřice)
Litoměřice
severovýchodná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Libochovany, Velké Žernoseky, Žalhostice, Prosmyky, Keblice, Brňany, Bohušovice nad Ohří, Travčice, Nučničky, Křešice, Encovany, Chotiněvec, Liběšice, Úštěk, Ostré.
Volebný obvod č. 95
(v okrese Litoměřice)
Lovosice
západná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Prackovice nad Labem, Litochovice nad Labem, Malé Žernoseky, Lhotka nad Labem, Lovosice, Lukavec, Siřejovice, Vrbičany, Rochov, Brozany, Doksany, Dolánky, Hrdly, Nové Dvory, Písty, Budyně nad Ohří, Martiněves, Radešín.
Volebný obvod č. 96
(v okrese Litoměřice)
Roudnice nad Labem
juhovýchodná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Rašovice, Tetčiněves, Drahobuz, Polepy, Lounky, Rohatce, Židovice, Dušníky, Nížebohy, Račiněves, Bříza.
Volebný obvod č. 97
(v okrese Louny)
Louny
severovýchodná časť okresu Louny ohraničená obcami: Stroupeč, Žiželice, Staňkovice, Tvršice, Bitozeves, Seménkovice, Postoloprty, Skupice, Mradice, Lipenec, Hřivice, Pnětluky.
Volebný obvod č. 98
(v okrese Louny)
Žatec
juhozápadná časť okresu Louny ohraničená obcami Břežany, Nové Sedlo, Libočany, Žatec, Zálužice, Lišany, Strkovice, Drahomyšl, Lipno, Tuchořice, Nečemice.
Volebný obvod č. 99
(v okrese Most)
Most - juh
južná časť okresu Most ohraničená obcami Braňany, Most, Čepirohy, Bylany.
Volebný obvod č. 100
(v okrese Most)
Most - sever
severná časť okresu Most ohraničená obcami Kopisty, Souš, Třebušice, Hořany, Slatinice, Holešice.
Volebný obvod č. 101
(v okrese Teplice)
Duchcov
juhozápadná časť okresu Teplice ohraničená obcami Háj u Duchcova, Duchcov, Lahošť, Hudcov, Kladruby, Ohníč, Světec, Kostomlaty pod Milešovkou.
Volebný obvod č. 102
(v okrese Teplice)
Teplice - mesto
mesto Teplice.
Volebný obvod č. 103
(v okrese Teplice)
Teplice - venkov
severovýchodná časť okresu Teplice ohraničená obcami Moldava, Hrob, Jeníkov, Košťany, Újezdeček, Novosedlice, Proboštov, Sobědruhy, Srbice, Modlany, Bystřany, Lysec, Bžany, Žalany.
Volebný obvod č. 104
(v okrese Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem - sever
severná časť okresu Ústí nad Labem ohraničená obcami Libouchec, Luční Chvojno, Žďár, Habrovice, Božtěšice, Stříbrníky, časti mesta Ústí nad Labem (stred mesta a mestské časti Bukov, Klíše, Všebořice) a obcami Hrbovice, Vyklice, Roudníky.
Volebný obvod č. 105
(v okrese Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem - juh
juhovýchodná časť okresu Ústí nad Labem ohraničená obcami Lipová, Chuderov, časťou mesta Ústí nad Labem (mestské časti Předlice, Střekov, Krásné Březno, Trmice), obcami Tuchomyšl, Lochočice.

VÝCHODOČESKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 106
(v okrese Havlíčkův Brod)
Havlíčkův Brod
juhozápadná časť okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcami Tunochody, Číhošť, Ovesná Lhota, Dlužiny, Druhanov, Příseka u Světlé, Malčín, Lužice, Veselý Žďár, Havlíčkův Brod, Termesivy, Mírovka, Suchá, Okrouhlička, Štoky.
Volebný obvod č. 107
(v okrese Havlíčkův Brod)
Chotěboř
severovýchodná časť okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcami Leština u Světlé, Kynice, Smrdov, Kunemil, Zboží, Tis, Skuhrov, Olešná, Radostín, Knyk, Břevnice, Kyjov, Pohled, Dlouhá Ves, Šlapanov, Smilov.
Volebný obvod č. 108
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové
mesto Hradec Králové bez mestských častí Nový Hradec Králové, Třebeš, Malšovice a východnej časti Slezské Předmestí.
Volebný obvod č. 109
(v okrese Hradec Králové)
Nový Bydžov
západná časť okresu Hradec Králové ohraničená obcami Hněvčeves, Sovětice, Dohalice, Mokrovousy, Třesovice, Střezetice, Probluz, Stěžírky, Stěžery, Těchlovice, Hvozdnice, Urbanice, Vlčkovice.
Volebný obvod č. 110
(v okrese Hradec Králové)
Třebechovice pod Orebem
východná časť okresu Hradec Králové ohraničená obcami Benátky, Číštěves, Lípa, Dlouhé Dvory, Rozběřice, Plotiště nad Labem, Plácky, Pouchov, Piletice, Slatina, Svinary, Malšova Lhota, časťou mesta Hradca Králové (mestské časti Nový Hradec Králové, Malšovice, Třebeš, východná časť Slezského Předmestia od hranice, ktorú tvoria ulice Na mlejnku, Tichá, tr. Rudé armády, až po ulicu Kladskú) a obcami Březhrad, Plačice, Hřibsko.
Volebný obvod č. 111
(v okrese Chrudim)
Hlinsko
juhovýchodná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Ostrov, Stradouň, Vinary, Mravín, Jenišovice-Zalažany, Lozice, Radim, Dobrkov, Podlažice, Chrast, Horka, Švihov, Ctětín, Trhová Kamenice.
Volebný obvod č. 112
(v okrese Chrudim)
Chrudim
severozápadná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Městec, Chroustovice, Mentour, Poděčely, Lhota u Chroustovic, Synčany, Rosice, Řestoky, Zaječice, Žumberk, Podlíšťany-Vížky, Ochoz, Nasavrky, Hodonín, Horní Bradlo, Kameničky.
Volebný obvod č. 113
(v okrese Jičín)
Hořice
východná časť okresu Jičín ohraničená obcami Zboží, Úbislavice, Stav, Studénka, Valdov, Choteč, Kamenice, Kovač, Tuř, Vitiněves, Nemyčeves, Slatiny, Češov, Volanice, Sběř.
Volebný obvod č. 114
(v okrese Jičín)
Jičín
západná časť okresu Jičín ohraničená obcami Radim, Tužín, Dřevěnice, Lužany, Úlibice, Robousy, Popovice, Podhradí, Jičíněves, Žitětín, Labouň, Vršce, Stavhostice, Kozojedy, Žlunice.
Volebný obvod č. 115
(v okrese Náchod)
Jaroměř
juhozápadná časť okresu Náchod ohraničená obcami Červený Kostelec, Horní Radechová, Slavíkov, Dolní Radechová, Trubějov, Vysokov, Provodov, Šonov u Nového Města nad Metují, Přibyslav, Jestřebí, Mezilesí.
Volebný obvod č. 116
(v okrese Náchod)
Náchod
severovýchodná časť okresu Náchod ohraničená obcami Stárkov, Hronov, Pavlišov, Náchod, Dobrošov, Česká Čermná, Nový Hrádek.
Volebný obvod č. 117
(v okrese Pardubice)
Holice
východná časť okresu Pardubice ohraničená obcami Rohoznice, Křičeň, Bohdaneč, Semtín, Ohrazenice, Staré Hradiště, Ráby, Sezemice, Veská, Černá za Bory, Nemošice, Ostřešany, Mikulovice, Blato.
Volebný obvod č. 118
(v okrese Pardubice)
Pardubice
mesto Pardubice a obec Svítkov.
Volebný obvod č. 119
(v okrese Pardubice)
Přelouč
západná časť okresu Pardubice ohraničená obcami Pravy, Kasalice, Bukovka, Neratov, Živanice, Rybitví, Rosice, Srnojedy, Lány na Důlku, Staré Čívice, Starý Mateřov, Třebosice, Staré Jesenčany, Dražkovice.
Volebný obvod č. 120
(v okrese Rychnov nad Kněžnou)
Dobruška
severozápadná časť okresu Rychnov nad Kněžnou ohraničená obcami Deštné, Osečnice, Skuhrov nad Bělou, Kvasiny, Solnice, Černíkovice, Lično, Křivice, Lípa, Čestice, Zdelov, Borohrádek.
Volebný obvod č. 121
(v okrese Rychnov nad Kněžnou)
Rychnov nad Kněžnou
juhovýchodná časť okresu Rychnov nad Kněžnou ohraničená obcami Orlické Záhoří, Uhřínov pod Deštnou, Lukavice, Lipovka, Třebešov, Častolovice, Rašovice, Olešnice, Kostelec nad Orlicí, Čermná nad Orlicí.
Volebný obvod č. 122
(v okrese Semily)
Semily
severovýchodná časť okresu Semily ohraničená obcami Spálov, Bitouchov, Semily, Benešov u Semil, Bystrá nad Jizerou, Kundratice, Kruh, Roztoky.
Volebný obvod č. 123
(v okrese Semily)
Turnov
juhozápadná časť okresu Semily ohraničená obcami Záhoří, Chuchelna, Lhota, Slaná, Košťálov, Libštát, Svojek.
Volebný obvod č. 124
(v okrese Svitavy)
Polička
juhozápadná časť okresu Svitavy ohraničená obcami Janov, Čistá, Trstěnice, Karle, Květná, Pomezí, Radiměř, Banín, Březová nad Svitavou, Sklené, Pohledy, Rudná, Želívsko.
Volebný obvod č. 125
(v okrese Svitavy)
Svitavy
severovýchodná časť okresu Svitavy ohraničená obcami Opatov, Mikuleč, Javorník, Vendolí, Hradec nad Svitavou, Kamenná Horka, Moravská Třebová, Dlouhá Loučka, Křenov, Janůvky, Březina, Slatina.
Volebný obvod č. 126
(v okrese Trutnov)
Dvůr Králové nad Labem
južná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Borovnice, Borovnička, Mostek, Debrné, Vítězná, Horní Žďár, Staré Buky, Střítež, Starý Rokytník, Bohuslavice nad Úpou, Suchovršice, Úpice, Havlovice.
Volebný obvod č. 127
(v okrese Trutnov)
Trutnov
severovýchodná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Žacléř, Mladé Buky, Vlčice, Čermná, Chotěvice, Pilníkov, Trutnov, Markoušovice, Velké Svatoňovice, Batňovice, Rtyně v Podkrkonoší.
Volebný obvod č. 128
(v okrese Trutnov)
Vrchlabí
severozápadná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Horní Maršov, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, Javorník, Rudník, Hostinné, Dolní Olešnice, Horní Olešnice, Ždírnice.
Volebný obvod č. 129
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Lanškroun
juhovýchodná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Horní Heřmanice, Dolní Heřmanice, Herbortice, Albrechtice, Dolní Třešňovec, Ostrov, Horní Dobrouč, Dolní Dobrouč, Dolní Houžovec, Knapovec, Dlouhá Třebová, Řetová, Řetůvka, Džbánov, Voděrady, Horní Sloupnice.
Volebný obvod č. 130
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Ústí nad Orlicí
západná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Sopotnice, České Libchavy, Horní Libchavy, Dolní Libchavy, Černovír, Ústí nad Orlicí, Jehnědí, Nový
Jiří, Vračovice, Chotěšiny, České Heřmanice.
Volebný obvod č. 131
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Žamberk
severovýchodná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Výprachtice, Horní Čermná, Horní Třešňovec, Jakubovice, Dolní Čermná, Petrovice, Letohrad, Hnátnice, Lanšperk, Žampach, Hejnice, Česká Rybná, Litice nad Orlicí.

JUHOMORAVSKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 132
(v okrese Blansko)
Blansko
južná časť okresu Blansko ohraničená obcami Osiky, Brumov, Bedřichov, Lhota u Lysic, Kunice, Lysice, Bořitov, Doubravice nad Svitavou, Němčice, Ludíkov, Housko, Molenburk.
Volebný obvod č. 133
(v okrese Blansko)
Boskovice
severná časť okresu Blansko ohraničená obcami Černovice, Hluboké Dvory, Touboř, Drnovice, Krhov, Obora, Lhota Rapotina, Újezd u Boskovic, Valchov, Žďárná.
Volebný obvod č. 134
(v okrese Brno-mesto)
Brno I.
územie ObNV Brno I. (vnútorná časť mesta, Kohoutovice, Nový Lískovec), Bohunice, Starý Lískovec a časť územia ObNV Brno IV. ohraničená Rosickým nádražím, Uhelnou ulicou, riekou Svratkou.
Volebný obvod č. 135
(v okrese Brno-mesto)
Brno II.
časť územia ObNV Brno II. (vnútorná časť mesta, Žabovřesky).
Volebný obvod č. 136
(v okrese Brno-mesto)
Brno V.
územie ObNV Brno V. (vnútorná časť mesta, Královo Pole, Medlánky, Mokrá Hora, Řečkovice), Bystrc, Kníničky, z územia ObNV Brno II, časti Jundrov, Komín.
Volebný obvod č. 137
(v okrese Brno-mesto)
Brno III.
časť územia ObNV III. (vnútorná časť mesta, časť Husovíc), časť územia ObNV II. (ohraničená ulicami Bayerová, Botanická, Leninova).
Volebný obvod č. 138
(v okrese Brno-mesto)
Brno IV/1
časť územia ObNV Brno III. (časť Hosovíc), časť územia ObNV Brno IV. (vnútorná časť mesta, Židenice), Maloměřice, Obřany, Líšeň, Slatina.
Volebný obvod č. 139
(v okrese Brno-mesto)
Brno IV/2
časť územia ObNV Brno IV. (vnútorná časť mesta, Komárov), časť územia ObNV Brno VI. (Černovice), Horní Heršpice, Dolní Heršpice, Přízřenice, Nové Moravany, Tuřany, Brněnské Ivanovice, Holásky.
Volebný obvod č. 140
(v okrese Brno-venkov)
Kuřim
severná časť okresu Brno-venkov ohraničená obcami Hvozdec, Veverská Bítýška, Lažánky, Maršov, Svatoslav, Šlapanice, Tvarožná.
Volebný obvod č. 141
(v okrese Brno-venkov)
Modřice
južná časť okresu Brno-venkov ohraničená obcami Blažovice, Jiříkovice, Ponětovice, Kobylnice, Dvorská Sokolnice, Chrlice, Modřice, Moravany, Nebovidy, Ořechov, Radostice, Prštice, Hlína, Silůvky, Dolní Kounice, Trboušany.
Volebný obvod č. 142
(v okrese Brno-venkov)
Rosice
západná časť okresu Brno-venkov ohraničená obcami Přibyslavice, Lesní Hluboké, Javůrek, Veverské Knínice, Ostrovačice, Žebětín, Bosonohy, Ostopovice, Střelice, Tetčice, Neslovice, Ivančice, Moravské Bránice, Nové Bránice.
Volebný obvod č. 143
(v okrese Břeclav)
Břeclav
juhovýchodná časť okresu Břeclav ohraničená obcami Poštorná, Charvátská Nová Ves, Ladná, Podivín, Velké Bílovice.
Volebný obvod č. 144
(v okrese Břeclav)
Hustopeče
severná časť okresu Břeclav ohraničená obcami Vrbice, Velké Pavlovice, Rakvice, Přítluky, Zaječí, Šakvice, Strachotín, Pouzdřany, Uherčice.
Volebný obvod č. 145
(v okrese Břeclav)
Mikulov
severozápadná časť okresu Břeclav ohraničená obcami Valtice, Hlohovec, Lednice, Nejdek, Bulhary, Milovice, Pavlov, Dolní Věstonice, Mušov, Ivaň, Vranovice.
Volebný obvod č. 146
(v okrese Gottwaldov)
Gottwaldov
mesto Gottwaldov bez mestských častí Prštné, Louky, Malenovice, Mladcová, Příluky.
Volebný obvod č. 147
(v okrese Gottwaldov)
Otrokovice
západná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Bohuslavice u Gottwaldova, Březnice, časťami mesta Gottwaldova zv. Malenovice, Louky, Prštné, obcami Lhotka, Hostišová, Mysločovice.
Volebný obvod č. 148
(v okrese Gottwaldov)
Vizovice
stredná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Racková, časťami mesta Gottwaldova zv. Mladcová, Příluky, obcami Kostelec-Štípa, Jaroslavice, Kudlov, Březůvky, Doubravy, Dobrkovice, Kaňovice, Hřivínův Újezd, Provodov, Želechovice nad Dřevnicí, Zádveřice-Raková, Vizovice, Lhotsko, Bratřejov.
Volebný obvod č. 149
(v okrese Gottwaldov)
Slavičín
východná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Biskupice, Ludkovice, Řetechov, Podhradí, Horní Lhota, Slopné, Loučka, Újezd, Vysoké Pole, Drnovice.
Volebný obvod č. 150
(v okrese Hodonín)
Hodonín
južná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Terezín, Hovorany, Šardice, Dubňany, Ratíškovice, Vacenovice, Hodonín.
Volebný obvod č. 151
(v okrese Hodonín)
Kyjov
severozápadná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Násedlovice, Karlín, Nenkovice, Stavěšice, Mistřín, Milotice, Skoronice, Vracov, Ježov.
Volebný obvod č. 152
(v okrese Hodonín)
Veselí nad Moravou
východná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Rohatec, Strážnice, Bzenec, Těmice, Žeravice.
Volebný obvod č. 153
(v okrese Jihlava)
Jihlava
severná časť okresu Jihlava ohraničená obcami Hutě, Cejle, Kostelec, Pístov, Jihlava, Hruškové, Dvory, Měšín, Ždírec, Jamné, Rybné, Nadějov, Meziříčko.
Volebný obvod č. 154
(v okrese Jihlava)
Třešť
južná časť okresu Jihlava ohraničená obcami Rohozná, Dolní Cerekev, Spělov, Salavice, Vílanec, Čížov, Rančířov, Puklice, Malý Beranov, Velký Beranov, Kozlov, Vysoké Studnice, Věžnice, Řehořov.
Volebný obvod č. 155
(v okrese Kroměříž)
Kroměříž
juhozápadná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Bezměrov, Postoupky-Hradisko, Skaštice, Bílany, Těšnovice-Trávnik, Střížovice.
Volebný obvod č. 156
(v okrese Kroměříž)
Holešov
severovýchodná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Chropyně, Plešovec, Břest, Hulín.
Volebný obvod č. 157
(v okrese Prostějov)
Prostějov
mesto Prostějov a obce Čechovice, Domamyslice, Mostkovice, Vrahovice-Čechůvky.
Volebný obvod č. 158
(v okrese Prostějov)
Konice
západná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Pěnčín, Přemyslovice, Ptení, Vícov, Plumlov, Krumsín, Seloutky, Určice, Dětkovice, Vranovice, Kelčice, Otaslavice, Brodek u Prostějova, Želeč.
Volebný obvod č. 159
(v okrese Prostějov)
Nezamyslice
východná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Čechy pod Kosířem, Hluchov, Zdětín, Ohrozim, Lešany, Bilovice-Lutotín, Kostelec na Hané, Smržice, Držovice, Vrbátky, Štětovice, Krasice na Hané, Bedihošť, Žešov, Výšovice, Vřesovice, Dobrochov, Hradčany-Kobeřice, Dobromilice, Doloplazy, Dřevnovice.
Volebný obvod č. 160
(v okrese Třebíč)
Třebíč
západná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Bochovice, Benetice, Horní Vilémovice, Budíkovice, Pocoucov, Ptáčov, Třebíč, Střítež, Stařeč, Mastník, Mikulovice, Horní Újezd, Vacenovice, Kojetice, Čáslavice, Loukovice, Babice, Lesonice, Horky, Šašovice, Meziříčko.
Volebný obvod č. 161
(v okrese Třebíč)
Moravské Budějovice
južná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Radkovice u Budče, Šenkov, Domamil, Martínkov, Jakubov, Dolní Lažany, Šebkovice, Lesůnky, Jaroměřice nad Rokytnou, Štěpánovice, Výčapy, Slavice, Petrůvky, Klučov, Kožichovice, Slavičky, Střížov, Číměř, Třebenice, Stropešín, Kramolín, Kladeruby nad Oslavou, Senorady.
Volebný obvod č. 162
(v okrese Uherské Hradiště)
Uherské Hradiště
stredná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Hluk, Kunovice, Uherské Hradiště, Mistříce, Bílovice, Topolná, Boršice u Blatnice, Dolní Němčí, Nivnice, Vlčnov, Havřice, Prakšice, Maršov.
Volebný obvod č. 163
(v okrese Uherské Hradiště)
Staré Město
západná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves, Kostelany nad Moravou, Staré Město u Uherského Hradiště, Jarošov, Kněžpole.
Volebný obvod č. 164
(v okrese Uherské Hradiště)
Uherský Brod
východná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Slavkov, Horní Němčí, Korytná, Suchá Loz, Bánov, Uherský Brod, Těšov, Újezdec u Luhačovíc.
Volebný obvod č. 165
(v okrese Vyškov)
Vyškov
severovýchodná časť okresu Vyškov ohraničená obcami Račice-Pístovice, Drnovice, Rostěnice-Zvonovice, Lysovice, Bohaté Málkovice, Kojátky, Černčín, Milonice, Uhřice, Dobročkovice, Bránkovice.
Volebný obvod č. 166
(v okrese Vyškov)
Slavkov
južná časť okresu Vyškov ohraničená obcami Habrovany-Olšany, Nemojany, Luleč, Tučapy, Podbřežice, Dražovice, Letonice, Bučovice, Nevojice, Nesovice, Nemotice.
Volebný obvod č. 167
(v okrese Znojmo)
Znojmo I.
západná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Šatov, Havraníky, Konice u Znojma, severná časť mesta Znojma ohraničená od rieky Dyje ulicami U brány, Velká Mikulášská, nám. Míru, Dolní Česká, Leninova, nám. Vítězství, Olšova, Smetanova, Vrchlického, Máchovo nám., Jiráskova, Palackého, Suchohrdelská.
Volebný obvod č. 168
(v okrese Znojmo)
Znojmo II.
stredná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Chvalovice, Nový Šaldorf, južnou časťou mesta Znojma, obcami Dobšice, Kuchařovice, Únanov, Plaveč, Rudlice, Vevčice, Stupešice, Ratíšovice, Běhařovice, Dobronice, Jaroslavice, Křídlůvky, Valtrovice, Krhovice, Hodonice, Lechovice, Oleksovice, Vitonice, Želetice, Horní Dunajovice, Trštěnice, Džbánice, Čermákovice, Tulešice, Dolní Dubňany.
Volebný obvod č. 169
(v okrese Znojmo)
Miroslav
východná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Hrádek, Božice, Borotice, Čejkovice, Mackovice, Miroslav, Hostěradice, Chlupice, Morašice, Skalice, Vémyslice, Rybníky, Dobřínsko, Jamolice.
Volebný obvod č. 170
(v okrese Žďár nad Sázavou)
Žďár nad Sázavou
západná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Ubušín, Jimramov, Nový Jimramov, Líšná, Kuklík, Kadov, Fryšava, Tři Studně, Sklené, Lhotka, Počítky, Žďár nad Sázavou, Vatín, Kotlasy, Radostín, Kněževes, Rousměrov, Sklené nad Oslavou, Radenice, Horní Bory, Dolní Bory, Olší nad Oslavou, Lavičky, Hrbov, Stránecká Zhoř, Otín, Pavlínov.
Volebný obvod č. 171
(v okrese Žďár nad Sázavou)
Bystřice nad Pernštejnem
východná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Dalečín, Unčín, Strachujov, Jimramovské Pavlovice, Věcov, Odranec, Koníkov, Nové Město na Moravě, Rokytno, Jiříkovice, Radňovice, Slavkovice, Veselíčko, Jámy, Obyčtov, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Moravec, Dolní Libochová, Meziboří, Drahonín, Litava, Pernštejnské Jestřabí, Kaly.
Volebný obvod č. 172
(v okrese Žďár nad Sázavou a Třebíč)
Velké Meziříčí
severovýchodná časť okresu Třebíč a južná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Horní Radslavice, Uhřínov, Baliny, Velké Meziříčí, Mostiště, Vídeň, Dobrá Voda, Jívoví, Kundratice, Horní Libochová, Kadolec, Heřmanov, Nová Ves, Radňoves, Vratislávka, Vickov, Tišnovská Nová Ves, Skryje, Horní Loučky, Dolní Loučky, Kuroslepy, Březník, Sedlec, Popůvky, Hartvíkovice, Kozlany, Koněšín, Vladislav, Hostákov, Trnava, Přeckov, Hroznatín, Horní Heřmanice.

SEVEROMORAVSKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 173
(v okrese Bruntál)
Bruntál
západná časť okresu Bruntál ohraničená obcami Malá Morávka, Rudná pod Pradědem, Staré Město, Bruntál, Oborná, Široká Niva, Karlovice, Vrbno pod Pradědem, Heřmanovice, Janov, Jindřichov, Liptaň, Dívčí Hrad.
Volebný obvod č. 174
(v okrese Bruntál)
Krnov
východná časť okresu Bruntál ohraničená obcami Hlinka, Osoblaha, Bohušov, Dolní Povelice, Horní Povelice, Slezské Rudoltice, Třemešná, Hynčice, Holčovice, Hošťálkovy, Krasov, Čaková, Nové Heřminovy, Zátor, Lichnov, Sosnová.
Volebný obvod č. 175
(v okrese Bruntál)
Rýmařov
južná časť okresu Bruntál ohraničená obcami Stará Ves, Janovice, Rýmařov, Dolní Moravice, Václavov u Bruntálu, Moravský Kočov, Mezina, Dlouhá Stráň, Milotice nad Opavou, Razová, Horní Benešov, Horní Životice.
Volebný obvod č. 176
(v okrese Frýdek-Místek)
Dobratice
južná časť okresu Frýdek- Místek ohraničená obcami Čeladná, Ostravice, Nová Ves, Lubno, Pržno, Baška, Staré Město, Skalice, Nošovice, Vojkovice, Dolní Tošanovice, Horní Tošanovice, Hnojník, Vělopolí, Ropice, Nebory, Oldřichovice, Tyra, Morávka.
Volebný obvod č. 177
(v okrese Frýdek-Místek)
Frýdek - Místek
juhozápadná časť okresu Frýdek - Místek ohraničená obcami Fryčovice, Staříč, Žabeň, Sviadnov, Frýdek-Místek, Palkovice, Metylovice, Frýdlant nad Ostravicí, Pstruží, Kunčice pod Ondřejníkem.
Volebný obvod č. 178
(v okrese Frýdek-Místek)
Paskov
severná časť okresu Frýdek - Místek ohraničená obcami Třanovice, Dolní Domaslavice, Horní Domaslavice, Pazderna, Dobrá, Bruzovice, Sedliště, Lískovec, Paskov, Brušperk.
Volebný obvod č. 179
(v okrese Frýdek-Místek)
Třinec
východná časť okresu Frýdek - Místek ohraničená obcami Horní Lomná, Dolní Lomná, Košařiska, Vendryně, Karpentná, Třinec.
Volebný obvod č. 180
(v okrese Karviná)
Český Těšín
východná časť okresu Karviná ohraničená obcami Horní Těrlicko, Dolní Těrlicko, Albrechtice, Horní Suchá, Stonava, Louky.
Volebný obvod č. 181
(v okrese Karviná)
Havířov
územie mesta Havířov a obce Dolní Datyně.
Volebný obvod č. 182
(v okrese Karviná)
Karviná
územie mesta Karviná.
Volebný obvod č. 183
(v okrese Karviná)
Nový Bohumín
severná časť okresu Karviná ohraničená obcami Petrovice u Karviné, Dětmarovice, Doubrava, Dolní Lutyně, Záblatí, Nový Bohumín.
Volebný obvod č. 184
(v okrese Karviná)
Orlová
územie obcí Orlová, Petřvald a Rychvald.
Volebný obvod č. 185
(v okrese Nový Jičín)
Bílovec
severná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Petřvald, Mošnov, Sedlnice, Libhošť, Bartošovice, Hladké Životice, Suchdol nad Odrou, Kletné, Jestřabí, Tošovice, Vlkovice, Dolejší Kunčice.
Volebný obvod č. 186
(v okrese Nový Jičín)
Frenštát pod Radhoštěm
juhovýchodná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Trnávka, Skorotín, Stikovec, Skotnice, Prchalov, Příbor, Závišice, Rybí, Životice, Mořkov.
Volebný obvod č. 187
(v okrese Nový Jičín)
Nový Jičín
juhozápadná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Hodslavice, Bludovice, Žilina u Nového Jičína, Nový Jičín, Hukovice, Kunín, Bernartice nad Odrou, Mankovice, Pohoř, Odry, Vítovka, Heřmanice u Oder, Véska, Kamenka.
Volebný obvod č. 188
(v okrese Olomouc)
Litovel
juhozápadná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Řimice, Mladeč, Litovel, Unčovice, Náklo, Štěpánov, Liboš, Moravská Huzová, Štarnov, Bohuňovice, Chomoutov, Horka nad Moravou, Křelov, Topolany, Hněvotín, Nedvězí, Bystročice.
Volebný obvod č. 189
(v okrese Olomouc)
Olomouc-východ
časť mesta Olomouc rozdeleného tokom rieky Moravy s časťou mestskej štvrte Olomouc-vnútorné mesto a mestskými štvrťami Chvalkovice, Pavlovičky, Bělidla, Hodolany, Nový Svět a východná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Velký Týnec, Grygov, Vsisko, Holice, Týneček, Hlušovice, Droždín, Lošov, Hrubá Voda, Hlubočky, Mrsklesy, Daskabát, Velký Újezd.
Volebný obvod č. 190
(v okrese Olomouc)
Olomouc-západ
západná časť mesta Olomouc rozdelená tokom rieky Moravy s časťou mestskej štvrte Olomouc-vnútorné mesto a mestskými štvrťami Řepčín, Hejčín, Neředín, Nová Ulice, Povel, Nové Sady, Lazce, Černovír, Klášterní Hradisko a južná časť okresu Olomouc ohraničená na západnej strane obcami Blatec, Kožušany-Tážaly, Nemilany, Slavonín, na východnej strane obcami Charváty, Bolelouc, Majetín, Krčmaň.
Volebný obvod č. 191
(v okrese Olomouc)
Uničov
severná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Králová, Střelice, Červenka, Pňovice, Žerotín - Strukov, Hnojice, Lužice, Šternberk, Bělkovice - Lašťany, Dolany, Samotíšky, Kopeček u Olomouce, Radíkov, Véska, Pohořany, Jívová, Město Libavá.
Volebný obvod č. 192
(v okrese Opava)
Hlučín
severovýchodná časť okresu Opava ohraničená obcami Krásné Pole, Plesná, Dobroslavice, Kozmice, Dolní Benešov, Zábřeh, Bolatice, Kobeřice, Vrbka, Služovice, Chlebičov, Oldřišov.
Volebný obvod č. 193
(v okrese Opava)
Opava
stredná časť okresu Opava ohraničená z východnej strany obcami Lhota-Čavisov, Velká Polom, Háj, Jilešovice, Kravaře, Štěpánkovice, Velké Hoštice, Malé Hoštice, zo západnej strany obcami Jančí, Březová, Lesní Albrechtice, Domoradovice, Žimrovice, Hradec, Bohučovice, Vršovice a východná časť mesta Opavy ohraničená západnou časťou toku Opavice k ulici Mostnej a ulicami Mostnou, Sadovou, Nákladnou, Švermovou, Solnou, námestím Velkého října, Sněmovnou, triedou Vítězného února, námestím Svobody, Otickou, Skřivánčou, Jurečkovou, medzi ulicami Rooseveltovou a Skřivánčou, Rooseveltovou, medzi Vaškovým námestím a Hradeckou ulicou, Vaškovým námestím a pokračovaním Otickej ulice.
Volebný obvod č. 194
(v okrese Opava)
Opava - Vítkov
západná časť okresu Opava ohraničená obcami Větřkovice, Jelenice, Radkov, Melč, Lipina, Benkovice, Branka, Chvalíkovice a západná časť mesta Opavy vrátane ulíc, ktoré tvoria hranicu.
Volebný obvod č. 195
(v okrese Ostrava-mesto)
Ostrava - stred
mestská štvrť Ostrava I.
Volebný obvod č. 196
(v okrese Ostrava-mesto)
Ostrava - Vítkovice
mestská štvrť Vítkovice a Mariánské Hory.
Volebný obvod č. 197
(v okrese Ostrava-mesto)
Ostrava - Zábřeh
mestská štvrť Zábřeh.
Volebný obvod č. 198
(v okrese Ostrava-mesto)
Slezská Ostrava
mestská štvrť Slezská Ostrava, Hrušov a Radvanice.
Volebný obvod č. 199
(v okrese Ostrava-mesto)
Ostrava-Poruba
mestská štvrť Poruba.
Volebný obvod č. 200
(v okrese Přerov)
Kojetín
juhozápadná časť okresu Přerov ohraničená obcami Veselíčko, Tupec, Osek nad Bečvou, Lipník nad Bečvou, Hlinsko, Grymov, Prosenice, Viničná, Čekyně, Žeravice, Dluhonice, Troubky.
Volebný obvod č. 201
(v okrese Přerov)
Hranice
východná časť okresu Přerov ohraničená obcami Staměřice, Dolní Újezd, Trnávka, Bohuslávky, Loučka, Jezernice, Týn nad Bečvou, Lhota, Kladníky, Šišma, Pavlovice u Přerova, Hradčany, Čechy, Líšná.
Volebný obvod č. 202
(v okrese Přerov)
Přerov
južná časť okresu Přerov ohraničená obcami Bochoř, Přerov, Kozlovice, Radslavice, Sušice, Oldřichov, Tučín, Podolí, Želatovice, Prusy, Beňov.
Volebný obvod č. 203
(v okrese Šumperk)
Jeseník
severozápadná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Malá Morava, Bohdíkov, Bratrušov, Kopřivná, Hanušovice, Jindřichov, Nové Losiny, Adolfovice, Domašov.
Volebný obvod č. 204
(v okrese Šumperk)
Šumperk
východná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Libina, Mladoňov, Nový Malín, Šumperk, Sudkov, Kolšov, Postřelmov, Chromeč, Vyšehoří, Bohutín, Bartoňov-Radomilov, Hrabenov, Rejchartice, Žárová, Velké Losiny, Bukovice, Loučná nad Desnou.
Volebný obvod č. 205
(v okrese Šumperk)
Zábřeh
juhozápadná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Písařov, Janoušov, Štědrákova Lhota, Ruda nad Moravou, Olšany, Klášterec, Zborov, Postřelmůvek, Rovensko, Zábřeh, Lesnice, Brníčko, Dlouhomilov, Dolní Studénky, Hrabišín, Nedvězí, Kamenná.
Volebný obvod č. 206
(v okrese Vsetín)
Rožnov pod Radhoštěm
východná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Zubří, Vidce, Valašská Bystřice, Halenkov, Huslenky, Zděchov.
Volebný obvod č. 207
(v okrese Vsetín)
Valašské Meziříčí
severozápadná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Zašová, Střítež, Velká Lhota, Malá Bystřice, Bystřička, Růžďka, Jablůnka, Pržno, Mikulůvka, Lázy.
Volebný obvod č. 208
(v okrese Vsetín)
Vsetín
juhozápadná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Kateřinice, Ratiboř, Vsetín, Janová, Hovězí, Lužná, Pulčín, Valašská Senice.
B. Volebné obvody pre voľby do Národného zhromaždenia
Volebné obvody pre voľby do Slovenskej národnej rady

ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 209
č. 1

(v okrese Bratislava-mesto)
Bratislava -Staré Mesto
územie obvodov Staré Mesto a Karlova Ves - Devín.
Volebný obvod č. 210
č. 2
(v okrese Bratislava-mesto)
Bratislava - Nivy
juhozápadná časť obvodu Nivy ohraničená Miletičovou ulicou a Prievozskou cestou.
Volebný obvod č. 211
č. 3
(v okrese Bratislava-mesto)
Bratislava - Vinohrady
južná časť obvodu Vinohrady ohraničená Červeným mostom a ulicami Opavskou a Pražskou a železničnou traťou až k hranici obvodu Nové Mesto.
Volebný obvod č. 212
č. 4
(v okrese Bratislava-mesto)
Bratislava - Nové Mesto
severozápadná časť obvodu Nové Mesto ohraničená Bajkalskou ulicou a Trnavskou cestou.
Volebný obvod č. 213
č. 5
(v okrese Bratislava-mesto)
Bratislava - Ružinov
územie obvodu Prievoz a Petržalka, juhovýchodná časť obvodu Nové Mesto a severovýchodná časť obvodu Nivy ohraničená Trnavskou cestou a ulicami Bajkalskou, Záhradníckou, Miletičovou a Prievozskou cestou.
Volebný obvod č. 214
č. 6
(v okrese Bratislava-mesto)
Bratislava - Rača
územie obvodov Dúbravka, Lamač, Rača, Vajnory a Trnávka a severná časť obvodu Vinohrady, ohraničená Červeným mostom, ulicami Opavskou a Pražskou a železničnou traťou až k hranici obvodu Nové Mesto.
Volebný obvod č. 215
č. 7
(v okrese Bratislava-vidiek)
Bernolákovo
juhovýchodná časť okresu Bratislava - vidiek, ohraničená obcami Chorvátsky Grob, Veľký Biel, Senec, Blatné.
Volebný obvod č. 216
č. 8
(v okrese Bratislava-vidiek)
Malacky
severozápadná časť okresu Bratislava - vidiek, ohraničená obcami Kuchyňa, Pernek, Jablonové, Lozorno, Borinka.
Volebný obvod č. 217
č. 9
(v okrese Bratislava-vidiek)
Pezinok
severovýchodná časť okresu Bratislava - vidiek, ohraničená zo severozápadnej strany obcami Modra, Pezinok, Limbach, Myslenice, Jur pri Bratislave a z juhovýchodnej strany obcami Slovenský Grob, Veľké Čaníkovce, Malé Čaníkovce, Báhoň, Kaplná, Igram.
Volebný obvod č. 218
č. 10
(v okrese Dunajská Streda)
Dunajská Streda
juhovýchodná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Dunajská Streda, Vrakúň, Pastúchy, Baloň, Topoľovec, Palkovičovo.
Volebný obvod č. 219
č. 11
(v okrese Dunajská Streda)
Šamorín
severozápadná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Vydrany, Veľké Blahovo, Kostolné Kračany, Jurová, Gabčíkovo.
Volebný obvod č. 220
č. 12
(v okrese Galanta)
Galanta
severná časť okresu Galanta ohraničená obcami Sereď, Dolná Streda, Gáň, Galanta, Matúškovo, Topoľnica, Kráľová nad Váhom, Šoporňa.
Volebný obvod č. 221
č. 13
(v okrese Galanta)
Sládkovičovo
západná časť okresu Galanta ohraničená obcami Hoste, Veľká Mača, Sládkovičovo, Košúty, Čierny Brod, Mostová, Horné Saliby, Tomášikovo.
Volebný obvod č. 222
č. 14
(v okrese Galanta)
Šaľa
juhovýchodná časť okresu Galanta ohraničená obcami Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Diakovce, Šaľa, Dlhá nad Váhom.
Volebný obvod č. 223
č. 15
(v okrese Komárno)
Hurbanovo
západná časť okresu Komárno ohraničená obcami Bajč, Dulovce, Hurbanovo, Kameničná, Nová Stráž.
Volebný obvod č. 224
č. 16
(v okrese Komárno)
Komárno
východná časť okresu Komárno ohraničená obcami Komárno, Dolný Peter, Pribeta.
Volebný obvod č. 225
č. 17
(v okrese Levice)
Levice
severná časť okresu Levice ohraničená obcami Lula, Tehla, Iňa, Veľký Ďur, Nový Tekov, Marušová, Starý Tekov, Hronské Kľačany, Levice, Podlužany, Nová Dedina, Drženice, Devičany, Jabloňovce, Pečenice.
Volebný obvod č. 226
č. 18
(v okrese Levice)
Šahy
východná časť okresu Levice ohraničená obcami Zalaba, Malé Ludince, Šalov, Sikenica, Kukučinov, Zbrojníky, Hontianska Vrbica, Starý Hrádok, Mýtne Ludany, Kalinčiakovo, Krškany, Horša, Bátovce.
Volebný obvod č. 227
č. 19
(v okrese Levice)
Želiezovce
západná časť okresu Levice ohraničená obcami Beša, Horný Pial, Lok, Kálna nad Hronom, Horná Seč, Dolná Seč, Vyšné nad Hronom, Žemliare, Jur nad Hronom, Šarovce, Svodov, Mikula, Želiezovce, Vozokany nad Hronom, Domaša, Čajakovo, Pohronský Ruskov, Čata.
Volebný obvod č. 228
č. 20
(v okrese Nitra)
Nitra
stredná časť okresu Nitra s obcami Dolné Lefantovce, Horné Lefantovce, Podhorany, Dražovce, Nitra.
Volebný obvod č. 229
č. 21
(v okrese Nitra)
Vráble
južná časť okresu Nitra ohraničená obcami Svätoplukovo, Dolné Krškany, Veľké Janíkovce, Lapáš, Nitrianske Hrnčiarovce, Dolné Štitáre, Hosťová, Čeľadice, Malé Chyndice, Veľké Chyndice, Klasov, Vráble, Horný Ohaj, Tajná, Nevidzany, Červený Hrádok.
Volebný obvod č. 230
č. 22
(v okrese Nitra)
Zbehy
západná časť okresu Nitra ohraničená obcami Cabaj, Čápor, Jarok, Lehota, Lužianky, Zbehy, Čakajovce, Jelšovce, Výčapy-Opatovce.
Volebný obvod č. 231
č. 23
(v okrese Nitra)
Zlaté Moravce
severovýchodná časť okresu Nitra ohraničená obcami Malé Vozerany, Vieska nad Žitavou, Slepčany, Nová Ves nad Žitavou, Chrašťany, Beladice, Koliňany, Žirany, Jelenec.
Volebný obvod č. 232
č. 24
(v okrese Nové Zámky)
Nové Zámky
juhozápadná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Palárikovo, Nové Zámky, Bešeňov, Dolný Ohaj, Veľké Lovce, Čechy, Semerovo, Dvory nad Žitavou.
Volebný obvod č. 233
č. 25
(v okrese Nové Zámky)
Štúrovo
juhovýchodná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Dubník, Jásová, Kolta.
Volebný obvod č. 234
č. 26
(v okrese Nové Zámky)
Šurany
severná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Tvrdošovce, Šurany, Bánov, Nitriansky Hrádok, Úľany nad Žitavou, Hul, Radava, Podhájska, Pozba, Dedinka.
Volebný obvod č. 235
č. 27
(v okrese Senica)
Holíč
severozápadná časť okresu Senica ohraničená obcami Kúty, Čáry, Gbely, Petrova Ves, Letničie, Štefanov, Unín, Vieska, Radošovce, Chropov.
Volebný obvod č. 236
č. 28
(v okrese Senica)
Senica
severovýchodná časť okresu Senica ohraničená obcami Vrbovce, Chvojnica, Častkov, Lopašov, Oreské, Koválov, Dojč, Čáčov, Senica, Hlboké, Kunov, Podbranč, Bukovec, Brezová pod Bradlom.
Volebný obvod č. 237
č. 29
(v okrese Senica)
Šaštínske Stráže
južná časť okresu Senica ohraničená obcami Sekule, Borský Jur, Kuklov, Smolinské, Šaštínske Stráže, Borský Mikuláš, Borský Peter, Šajdíkove Humence, Prievaly, Cerová-Lieskové, Jablonica, Osuské, Prietrž, Hradište pod Vrátnom.
Volebný obvod č. 238
č. 30
(v okrese Topoľčany)
Bánovce nad Bebravou
severná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Malé Dvorany, Blesovce, Veľké Dvorany, Nemčice, Kuzmice, Jacovce, Prašice, Tvrdomestice, Šišov, Chudá Lehota, Livinské Opatovce, Rybany, Ostratice, Nedašovce, Vysočany, Látkovce.
Volebný obvod č. 239
č. 31
(v okrese Topoľčany)
Partizánske
východná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Klátová Nová Ves, Bošany, Krušovce, Malé Bedzany, Veľké Bedzany, Norovce, Solčianky, Rajčany, Nadlice, Chynorany, Žabokreky nad Nitrou, Malé Bielice, Veľké Bielice, Navojovce, Skačany, Hradište.
Volebný obvod č. 240
č. 32
(v okrese Topoľčany)
Topoľčany
južná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Lipovník, Hajná Nová Ves, Horné Štitáre, Urmince, Chrabrany, Nitrianska Streda, Topoľčany, Tovarníky, Praznovce, Krnča.
Volebný obvod č. 241
č. 33
(v okrese Trenčín)
Nové Mesto nad Váhom
južná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Hrašné, Vaďovce, Višňové, Čachtice, Nové Mesto nad Váhom, Beckov, Krivosúd-Bodovka, Rozvadze, Opatovce, Veľké Bierovce, Trenčianska Turná, Hámry, Veľké Stankovce, Selec.
Volebný obvod č. 242
č. 34
(v okrese Trenčín)
Trenčín
východná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Trenčianska Teplá, Dobrá, Opatová, Kubrá, Trenčín, Trenčianske Biskupice, Soblahov, Mníchova Lehota, Trenčianske Jastrabie, Dubodiel.
Volebný obvod č. 243
č. 35
(v okrese Trenčín)
Zlatovce
severozápadná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Stará Turá, Lubina, Bzince pod Javorinou, Dolné Srnie, Trenčianske Bohuslavice, Štvrtok, Ivanovce, Melčice, Zemianske Lieskové, Adamovské Kochanovce, Chocholná-Velčice, Kostolná-Záriečie, Záblatie, Závažie, Zamarovce, Skala, Skalská Nová Ves, Újazd, Kľučové, Ľuborča, Nemšová.
Volebný obvod č. 244
č. 36
(v okrese Trnava)
Hlohovec
východná časť okresu Trnava ohraničená obcami Siladice, Lovčice, Brestovany, Bučany, Malženice, Žlkovce, Ratkovce, Pečeňady, Červeník, Madunice, Drahovce, Jalšové.
Volebný obvod č. 245
č. 37
(v okrese Trnava)
Jaslovské Bohunice
západná časť okresu Trnava ohraničená obcami Pavlice, Voderady, Zeleneč, Hrnčiarovce nad Parnou, Biely Kostol, Ružindol, Zvončín, Šelpice, Bohdanovce nad Trnavou, Špačince, Jaslovské Bohunice, Radošovce, Kátlovce, Dechtice, Dobrá Voda.
Volebný obvod č. 246
č. 38
(v okrese Trnava)
Piešťany
severná časť okresu Trnava ohraničená obcami Sokolovce, Ratnovce, Piešťany, Veselé, Dubovany, Veľké Kostolany, Nižná, Chtelnica.
Volebný obvod č. 247
č. 39
(v okrese Trnava)
Trnava
južná časť okresu Trnava ohraničená obcami Majcichov, Opoj, Modranka, Trnava, Zavar, Šúrovce, Varov Šúr.

STREDOSLOVENSKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 248
č. 40
(v okrese Banská Bystrica)
Banská Bystrica
západná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Donovaly, Motyčky, Staré Hory, Špania Dolina, Zvolenské Nemce, Kynceľová, Senica, Majer, Banská Bystrica, Kráľová, Vlkanová, Hronsek.
Volebný obvod č. 249
č. 41
(v okrese Banská Bystrica)
Brezno
východná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Bacúch, Braväcovo, Beňuš, Brezno, Čierny Balog, Sihla.
Volebný obvod č. 250
č. 42
(v okrese Banská Bystrica)
Podbrezová
stredná časť okresu Banská Bystrica ohraničená z východnej strany obcami Jarabá, Mýto pod Ďumbierom, Valaská, zo západnej strany obcami Podkonice, Baláže, Selce, Šalková, Môlča, Horná Mičiná, Dolná Mičiná.
Volebný obvod č. 251
č. 43
(v okrese Čadca)
Čadca
severozápadná časť okresu Čadca ohraničená obcami Čierne, Čadca, Zákopčie.
Volebný obvod č. 252
č. 44
(v okrese Čadca)
Kysucké Nové Mesto
juhovýchodná časť okresu Čadca ohraničená obcami Skalité, Oščadnica, Krásno nad Kysucou, Dunajov, Ochodnica, Nesluša, Rudinská.
Volebný obvod č. 253
č. 45
(v okrese Dolný Kubín)
Dolný Kubín
juhovýchodná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Trstená, Tvrdošín, Medvedzie, Krásna Hôrka, Nižná, Podbieľ, Dlhá nad Oravou, Sedliacka Dubová, Horná Lehota, Dolná Lehota, Oravský Podzámok, Mokraď, Dolný Kubín, Zázrivá.
Volebný obvod č. 254
č. 46
(v okrese Dolný Kubín)
Námestovo
severozápadná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Ústie nad Priehradou, Dolný Štefanov, Vavrečka, Horný Štefanov, Ťapešovo, Lokca, Babín, Hruštín, Lomná, Oravská Lesná.
Volebný obvod č. 255
č. 47
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Liptovský Mikuláš
východná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Liptovská Anna, Bukovina, Bobrovník, Vlašky, Vlachy, Grôtovany, Svätý Kríž, Lazisko.
Volebný obvod č. 256
č. 48
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Ružomberok
západná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová, Potok, Vrbie, Partizánska Ľupča, Malatiny, Ľubeľa, Dúbrava.
Volebný obvod č. 257
č. 49
(v okrese Lučenec)
Lučenec
stredná časť okresu Lučenec ohraničená z juhozápadnej strany obcami Veliká nad Ipľom, Ľuboreč, Lentvora, zo severnej strany obcami Tuhár, Gregorova Vieska, Stará Halič, Lučenec, Opatová, Boľkovce, Nitra nad Ipľom, Buzitka, Šávoľ.
Volebný obvod č. 258
č. 50
(v okrese Lučenec)
Poltár
severovýchodná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Budiná, Divin, Ružiná, Lovinobaňa, Podrečany, Tomášovce, Vidiná, Veľká Ves, Kalinovo, Pinciná, Veľké Dravce.
Volebný obvod č. 259
č. 51
(v okrese Lučenec)
Veľký Krtíš
juhozápadná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Pravica, Závada, Dolná Strehová, Ľuboriečka, Trenč.
Volebný obvod č. 260
č. 52
(v okrese Martin)
Martin
severná časť okresu Martin ohraničená obcami Podhradie, Turčianska Štiavnička, Sučany, Priekopa, východná časť mesta Martin, ohraničená ulicami Partizánska, Kollárova, Štefanovičova, Bottova, Langsfeldova, pravá strana rieky Turiec.
Volebný obvod č. 261
č. 53
(v okrese Martin)
Martin - okolie
južná časť okresu Martin ohraničená obcami Sklabinský Podzámok, Diaková, Dražkovce, Žabokreky, západná časť mesta Martin, Záturčie, Košťany nad Turcom, Bystrička.
Volebný obvod č. 262
č. 54
(v okrese Považská Bystrica)
Ilava
juhozápadná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Červený Kameň, Mikušovce, Tuchyňa, Dulov, Ladce, Veľké Košecké Podhradie, Košecké Rovné, Zliechov.
Volebný obvod č. 263
č. 55
(v okrese Považská Bystrica)
Považská Bystrica
severovýchodná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Horná Mariková, Dolná Mariková, Klieština, Upohlav, Udiča, Milochov, Považská Bystrica, Dolný Moštenec, Horný Moštenec, Zemianska Závada, Domaniža, Čelkova Lehota.
Volebný obvod č. 264
č. 56
(v okrese Považská Bystrica)
Púchov
stredná časť okresu Považská Bystrica ohraničená z juhozápadnej strany obcami Zubák, Lednica, Kvašov, Horovce, Hloža, Podhorie, Mojtín, Pružina, zo severovýchodnej strany obcami Lazy pod Makytou, Vydrná, Zbora, Hoštiná, Nimnica, Nosice, Beluša, Sverepec, Horný Lieskov, Podskalie, Ďurďové, Briestené, Pružina.
Volebný obvod č. 265
č. 57
(v okrese Prievidza)
Nováky
južná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Malá Čausa, Veľká Čausa, Malá Lehôtka, Veľká Lehôtka, Hradec, Morovno, Handlová, Cigeľ, Sebedražie, Koš, Nováky, Nitrianske Sučany.
Volebný obvod č. 266
č. 58
(v okrese Prievidza)
Prievidza
severná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Nedožery-Brezany, Prievidza, Opatovce nad Nitrou, Diviacka Nová Ves.
Volebný obvod č. 267
č. 59
(v okrese Rimavská Sobota)
Rimavská Sobota
severozápadná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Brusník, Španie Pole, Hostišovce, Veľký Blh, Uzovská Panica, Rokytník, Bátka, Dulovo, Žip, Vieska nad Blhom, Sútor, Belín, Rimavské Janovce, Rimavská Sobota, Dúžava, Mojín, Husiná.
Volebný obvod č. 268
č. 60
(v okrese Rimavská Sobota)
Šafárikovo
juhovýchodná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Višňové, Chvalová, Vyšné Valice, Gemerské Michalovce, Nižná Kaloša, Barca, Radnovce, Bottovo, Pavlovce, Jesenské, Gortva, Gemerček, Hodejov, Čierny Potok, Konrádovce.
Volebný obvod č. 269
č. 61
(v okrese Zvolen)
Krupina
juhozápadná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Sampor, Veľká Lúka, Sliač, Kováčová, Budča, Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok, Michalková, Kráľová, Zaježová, Vígľašská Huta-Kalinka, Slatinské Lazy, Klokoč, Stožok.
Volebný obvod č. 270
č. 62
(v okrese Zvolen)
Zvolen
severovýchodná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Zolná, Lukové, Lieskovec, Zvolen, Slatinka, Zvolenská Slatiná, Vígľaš, Detva.
Volebný obvod č. 271
č. 63
(v okrese Žiar nad Hronom)
Žarnovica
juhozápadná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Kľak, Ostrý Grúň, Hrabičov, Žarnovica, Dolné Hámre, Banská Hodruša, Banská Štiavnica, Banský Studenec.
Volebný obvod č. 272
č. 64
(v okrese Žiar nad Hronom)
Žiar nad Hronom
severovýchodná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Prochot, Horná Ždaňa, Bukovina, Revištské Podzámčie, Bzenica, Vyhne, Repište, Sklené Teplice, Podhorie, Banská Belá.
Volebný obvod č. 273
č. 65
(v okrese Žilina)
Bytča
severozápadná časť okresu Žilina ohraničená obcami Brodno, Vranie, Považský Chlmec, Divinka, Horný Hričov, Žilinská Lehota, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Bánová, Brezany, Peklina, Paština, Závada, Súľov-Hradná.
Volebný obvod č. 274
č. 66
(v okrese Žilina)
Žilina
stredná časť okresu Žilina ohraničená zo severozápadnej strany obcami Zádubnie, Žilina, Strážov, z juhovýchodnej strany obcami Zástranie, Teplička nad Váhom, Trnové pri Žiline, Rosina, Bytčica.
Volebný obvod č. 275
č. 67
(v okrese Žilina)
Žilina - okolie
juhovýchodná časť okresu Žilina ohraničená obcami Kotrčiná Lúčka, Nededza, Mojš, Mojšova Lúčka, Stráňavy, Višňové, Turie, Lietavská Lúčka, Lietava, Podhorie, Babkov, Zbyňov, Jasenové, Malá Čierna.

VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ

Volebný obvod č. 276
č. 68
(v okrese Bardejov)
Bardejov
západná časť okresu Bardejov ohraničená obcami Hutka, Mikulášová, Dubová, Kurimka, Hažlín, Brezovka, Poliakovce, Vyšná Voľa, Nižná Voľa, Tročany, Abrahamovce, Buclovany, Lopúchov.
Volebný obvod č. 277
č. 69
(v okrese Bardejov)
Svidník
východná časť okresu Bardejov ohraničená obcami Vyšný Mirošov, Nižný Mirošov, Vyšný Orlík, Jurkova Voľa, Cernina, Ortuťová, Šašová, Dubinné, Nemcovce, Hankovce, Oľšavce, Kochanovce, Koprivnica, Stuľany, Dukovce.
Volebný obvod č. 278
č. 70
(v okrese Humenné)
Humenné
západná časť okresu Humenné ohraničená obcami Svetlice, Humenský Rokytov, Slovenské Krivé, Jabloň, Dedačov, Ľubiša, Brestov, Humenné, Brekov.
Volebný obvod č. 279
č. 71
(v okrese Humenné)
Snina
východná časť okresu Humenné ohraničená obcami Vyšná Jablonka, Nižná Jablonka, Papín, Zubné, Adidovce, Maškovce, Veľopolie, Udavské, Kochanovce, Lackovce, Hažín nad Cirochou, Ptičie, Jasenov.
Volebný obvod č. 280
č. 72
(v okrese Košice)
Košice - západ
západná časť mesta Košíc ohraničená ulicami Paulinyho, Rastislavovou, Gréckou, Bulharskou, Peknou, Srbskou, Barčianskou, Maarovou, Šoltysovou, Tichou, Rastislavovou, Skladnou, Mlynárskou, Štúrovou-Okružnou, Leninovou, Thälmannovou, Hviezdoslavovou, Strojárenskou, triedou Dukelských hrdinov, Komenského, Črmelskou triedou, Vysokoškolskou, Boženy Němcovej, Ciolkovského, Solovjevovou, Mánesovou, mestskou štvrťou Červený Vrch a územie obcí Barca, Poľov, Šaca.
Volebný obvod č. 281
č. 73
(v okrese Košice)
Košice - východ
východná časť mesta Košice a územie obcí Kavečany a Ťahanovce.
Volebný obvod č. 282
č. 74
(v okrese Košice)
Moldava nad Bodvou
západná časť okresu Košice ohraničená obcami Košická Belá, Vyšný Klátov, Nižný Klátov, Baška, Myslava, Lorinčík, Malá Ida, Šemša, Veľká Ida, Hutníky, Perín.
Volebný obvod č. 283
č. 75
(v okrese Košice)
Rozhanovce
východná časť okresu Košice ohraničená obcami Sokoľ, Družstevná pri Hornáde, Budimír, Beniakovce, Košická Nová Ves, Vyšné Opátske, Krásna nad Hornádom, Šebastovce, Haniská, Seňa, Kechnec, Milhosť a obcami Ružín, Malá Lodina, Veľká Lodina, Kysak, Obišovce, Trebejov z okresu Prešov.
Volebný obvod č. 284
č. 76
(v okrese Michalovce)
Michalovce
stredná časť okresu Michalovce ohraničená zo západnej strany obcami Strážske, Pusté Čemerné, Nacina Ves, Lesné, Suché, Pozdišovce, Trhovište, Horovce a z východnej strany obcami Klokočov, Kaluža, Vinné, Michalovce, Lastomír, Sliepkovce, Hatalov, Dúbravka, Slavkovce.
Volebný obvod č. 285
č. 77
(v okrese Michalovce)
Sobrance
východná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Kusín, Hnojné, Lúčky, Malé Zalužice, Veľké Zalužice, Zemplínska Široká, Palín, Budkovce.
Volebný obvod č. 286
č. 78
(v okrese Michalovce)
Vranov
západná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Tovarnianska Polianka, Kladzany, Nižný Hrabovec, Poša, Nižný Hrušov, Rakovec nad Ondavou, Moravany, Tušická Nová Ves.
Volebný obvod č. 287
č. 79
(v okrese Poprad)
Kežmarok
stredná časť okresu Poprad ohraničená zo severnej strany obcami Ždiar, Lendak, Výborná, Slovenská Ves, Spišská Belá, Krížová Ves, Ľubica, z južnej strany obcami Vlkovce, Vrbov, Žakovce, Matejovce, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Štrbské Pleso.
Volebný obvod č. 288
č. 80
(v okrese Poprad)
Poprad
južná časť okresu Poprad ohraničená obcami Štrba, Mengušovce, Batizovce, Gerlachov, Poprad, Švábovce, Hôrka, Vlková, Abrahamovce.
Volebný obvod č. 289
č. 81
(v okrese Poprad)
Stará Ľubovňa
severná časť okresu Poprad ohraničená obcami Osturňa, Malá Franková, Jezersko, Hágy, Reľov, Toporec, Vojňany, Bušovce, Jurské, Ihľany, Holumnica, Lomnička, Kolačkov, Jakubany.
Volebný obvod č. 290
č. 82
(v okrese Prešov)
Hanušovce nad Topľou
juhovýchodná časť okresu Prešov ohraničená obcami Podhorany, Fulianka, Kapušany, Vyšná Šebastová, Šalgovík, Solivar, Haniska, Kendice, Radačov, Janov, Suchá Dolina.
Volebný obvod č. 291
č. 83
(v okrese Prešov)
Prešov
územie mesta Prešov a územie obcí Ľubotice, Šarišské Lúky, Nižná Šebastová.
Volebný obvod č. 292
č. 84
(v okrese Prešov)
Sabinov
severozápadná časť okresu Prešov ohraničená obcami Olejníkov, Drienica, Sabinov, Orkucany, Šarišské Michaľany, Ostrovany, Ražňany, Uzovský Šalgov, Uzovské Pekľany, Renčišov, Nižný Slavkov.
Volebný obvod č. 293
č. 85
(v okrese Prešov)
Veľký Šariš
stredná časť okresu Prešov ohraničená z juhovýchodnej strany obcami Tulčík, Fintice, Malý Šariš, Bzenov, Rokycany, Bajerov, Sedlice, zo severozápadnej strany obcami Hradisko, Bodovce, Šarišské Sokolovce, Jakubovany, Veľký Šariš, Medzany, Lažany, Močidľany, Jarovnice, Hermanovce, Lipovce, Lačnov.
Volebný obvod č. 294
č. 86
(v okrese Rožňava)
Revúca
juhozápadná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Muránska Zdychava, Čierna Lehota, Slavošovce, Hanková, Brdárka, Slavoška, Koceľovce, Petrovo, Roštár, Štítnik, Honce, Plešivec, Slavec, Silica.
Volebný obvod č. 295
č. 87
(v okrese Rožňava)
Rožňava
severovýchodná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Rejdová, Vyšná Slaná, Kobeliarovo, Nižná Slaná, Henckovce, Rožňavské Bystré, Rakovnica, Kružná, Brzotín, Jovice, Krásnohorská Dlhá Lúka, Silická Jablonica.
Volebný obvod č. 296
č. 88
(v okrese Spišská Nová Ves)
Gelnica
južná časť okresu Spišská Nová Ves, ohraničená obcami Hrišovce, Kaľava, Kolinovce, Krompachy, Slovinky, Švedlár, Nálepkovo, Hnilčík, Hnilec.
Volebný obvod č. 297
č. 89
(v okrese Spišská Nová Ves)
Levoča
severná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Vojkovce, Spišské Vlachy, Olcnava, Vítkovce, Chrasť nad Hornádom, Spišský Hrušov, Domanovce, Levoča.
Volebný obvod č. 298
č. 90
(v okrese Spišská Nová Ves)
Spišská Nová Ves
západná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Dlhé Stráže, Kurimany, Iliašovce, Harichovce, Danišovce, Jamník, Matejovce, Poráč, Rudňany, Závadka, Spišská Nová Ves.
Volebný obvod č. 299
č. 91
(v okrese Trebišov)
Kráľovský Chlmec
východná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Sirník, Brehov, Cejkov, Černochov, Bara, Viničky, Streda nad Bodrogom.
Volebný obvod č. 300
č. 92
(v okrese Trebišov)
Trebišov
západná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Hraň, Zemplínske Jastrabie, Kašov, Veľká Trňa, Malá Trňa, Slovenské Nové Mesto, Borša.